Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom azt mondta a haverjainak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta a haverjainak, hogy nem szeret engem. Mit higgyek?

Figyelt kérdés
El voltunk iszogatni, beszélgetni a barátom egy-két barátájával, és amikor a párom kiment mosdóba az egyik srác azt mondta, hogy a párom már többször is siránkozott, hogy nem szeret engem és nem akar velem lenni. Miután hazamentünk rákérdeztem erre a páromnál, aki azt mondta, hogy ez nem igaz, ő nem mondott ilyet. Össze vagyok zavarodva. Mit kéne gondoljak? A srác teljes komolysággal mesélte a dolgot. A páromról pedig tudni kell, hogy a kapcsolatunk elején tényleg nem szeretett, de most már szeret állítása szerint. Nem tudom mit tegyek.
2018. szept. 16. 11:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Minden jel arra mutat, hogy nem bízol a srácban. Engedd el.
2018. szept. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Szörnyű érzés volt hallani amikor kimondta, hogy nem szeretett, ebbe már egész beletörődtem. De most, hogy újra hallottam, ráadásul mástól, így újra rettenetes érzés. Nem kívánom senkinek, amikor valakit mindennél jobban szeretsz, ő meg közben nem érez irántad semmit.
2018. szept. 16. 12:00
 3/23 anonim ***** válasza:
31%
Akkor ezek szerint ingyen lyuk vagy számára. Tudom, hogy kegyetlen, de a férfiak ilyenek.
2018. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A haver szerintem próbált neked segíteni, mert látja rajtad, hogy nagyon bele vagy a fazonba zuhanva, és az ilyet rossz látni kívülről, hogy megvezetik azt aki valóban szeret...Ráadásul férfi volt az illető, így ezt én a helyedben sokkal komolyabban venném, mint ha ugyan ezt egy nőtől hallod.


Szóval szerintem is lépj ki ebből az egészből.

2018. szept. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem otthon ,hanem ott szembesítve kellett volna rákerdezz.

Azt hidd el amit érzel.

A baratod cselekedetei megmutatjak ,hogy erez.

Mondani lehet. Mutatni kell.

2018. szept. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég kevésre tarthatod magad, ha képes voltál összejönni valakivel, aki nem is szeret téged. Szerintem igazat mondott a haverja. Senki sem tenné kockára a barátságát egy hazugság miatt, viszont azt már kevesebben hagynák szó nélkül, ha azt látnák, hogy a barátjuk boldogtalan a kapcsolatában és folyamatosan panaszkodik. A párod reakciója is egyértelmű: ha kamu lenne, azonnal felhívta volna a haverját, magyarázatot követelve. Ehelyett benyögte, hogy nem igaz és ezzel el van intézve. Ha neked jó a szamár szerep addig, amíg a párod nem találja meg a "lovat", akkor nyugodtan felejtsd el ami történt.
2018. szept. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6-nál is van egy hatalmas pont:)
2018. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit tegyek. Ki tudja mi lesz a következő ami kiderül, ha vele maradok. Attól rettegek, hogy a következő amit közölnek velem, hogy megcsal. Amin nem lepődnék meg már ezek után. De annyira szeretem, hogy nem tudom csak úgy elengedni. Mondtam neki ha nem szeret akkor szakítson, de azt mondta neki esze ágában sincsen velem szakítani.
2018. szept. 17. 10:02
 9/23 anonim ***** válasza:

8 Ha szeretnéd valóban, mélyen, el tudnád engedni. Ilyen körülmények között meg végképp.

Szóval a beszéded árulkodik, és sajnos nem pozitív dologról.

2018. szept. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Mondtam neki ha nem szeret akkor szakítson, de azt mondta neki esze ágában sincsen velem szakítani."


Szóval arra reagált, hogy "nem szakít", de arra a részre, hogy 'ha nem szeret", már nem ismételte el még egyszer, hogy de igenis szeret (már ha tényleg úgy hangzott el, mint ahogy leírod). Ha hazugság lenne, hogy nem szeret, akkor azt bizonygatná és ismételné, hogy de igen szeret. Ehelyett úgy tűnik épp azon van, hogy ezt minél kevesebbszer kelljen kimondania.

Ez alapján nekem is hazugságszagú a dolog. De te vagy ott vele, neked kell érezni hihetsz-e neki.

2018. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!