Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megcsal a baratnom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal a baratnom?

Figyelt kérdés
Egy ideje megismerkedettbegy sraccal es voltunk diszkoba kicsit kulonos mert volt ugyan is a diszkoba rakevert a sracra es az utobbi idoben egyre jobban elhanyagolt. Szerintetek is jobb gyanakodni? Vagy csak nekem vannak felelmeim?

2018. szept. 16. 13:08
 1/9 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

"rakevert a sracra "


Beszélj magyarul kérlek szépen.

2018. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez már bukta.

A nők folyamatosan keresik a jobbat.

Ha van jelölt, le is próbázzák.

Ha jó az ágyban, akkor buktad, ha nem, akkor marad veled.

Sokat nem tudsz csinálni, mert ha féltékenykedsz, arra fogja majd, hogy az állandó vergődésseddel kergetted az ágyba a másik pasival.

Ha meg nem foglalkozol vele, akoor meg az lesz a sztori, hogy nem foglalkoztál vele.

2018. szept. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát félelmeim nekem is vannak... például az oktatási rendszerrel kapcsolatban, de semmi célzás vagy ilyenek...

50% az esélye

2018. szept. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez még semmit nem jelent..
2018. szept. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul tudsz? Nem értünk tirpákul bocsi.
2018. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A rá keverést arra ertettem hogy oda dorgolozve tancolt az allitolagos srac haverjaval akivel allitolag csak haverok de kozbe a velem is tancol a baratnom es es akkor is ot nezi...
2018. szept. 16. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy bírtad meg állni hogy nem pofoztad fel? :) A szemed előtt aláz meg pofa nélkül, de rendesen! Nem tisztel tèged! Ne hagyd magad, mert a vègèn tèged küldenek a boltba gumièrt!
2018. szept. 17. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt egyszerű legszívesebben felpofoztam volna de aztán meg nekem állna hogy miért vagyok ennyire féltékeny.. így inkább hagyom hogy magától rá jöjjön hogy mit veszít..
2018. szept. 17. 17:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ezek a férgek nem fognak rá jönni hogy mit veszítenek! Undorító hogy mit meg engednek maguknak. Hidd el én tudom! Az ilyen idézeteket amiket pár feminista hülye talált ki hogy ha egy férfi meg üt egy nőt nem férfi többé... stb hogy ezzel kàbítják a nőket meg a férfiakat, mert ez baromság! Nem attól leszel férfi hogy el nézel neki mindent és lábtörlőként használ, hanem hogy meg àljt parancsolsz hogy veled ezt nem lehet! Mert ő sem attól nő hogy nő nemű! Ahoz viselkedjen nőként. Ez nem kapcsolat! A kapcsolat a bizalom az őszintesèg a tisztelet ès a màsik ber megbecsülése ès az hogy nem gyilkolom a másikat lelkileg! Sajnàllak mert ez szemètség ès megalàzó veled szemben! Én biztos nem tűrném el.
2018. szept. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!