Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 65 évesen házasodni jó ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

65 évesen házasodni jó ötlet?

Figyelt kérdés
A kis hölgy is hajthatatlan akárcsak én. Közös gyermeket is tervezünk, de a családom ellenzi a dolgot és fel vannak háborodva. Nem értik meg, hogy a szerelem ilyen spontán dolog. Van már 3 gyerekem és 5 unokám, de egy új gyerek mégse lenne hiába való úgy érzem. Ti mit gondoltok? 65/F

2018. szept. 16. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

*A kis hölgy is hajthatatlan akárcsak én. Közös gyermeket is tervezünk,


Bárkivel, csak ezzel a nőcivel ne kezdj. De most komolyan:)


Minek akarsz házasodni? meg gyereket mire? feltudod nevelni? van olyan ember a családodban aki megélte a 95 évet? mert ha van, akkor belevághatsz, ha nincs, akkor én a helyedben nyugton maradnék. Ezt a nőt meg kukázd, ez érdek, ez nem szeret téged..masszívan.

2018. szept. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
65 évesen gyerek? És ha 5 év múlva elpatkolsz? Ne legyél már ilyen felelőtlen.
2018. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#2 Elég jó egészségi állapottal rendelkezem. Rendszeresen edzem tenisz és kerékpározás, néha focizom is. Azt mondják vagy 10 évet nyugodtan letagadhatnék.
2018. szept. 16. 17:57
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

3 már ne is haragudj, de ez édeskevés ahhoz, hogy felnevelj becsületesen egy kisgyermeket.

Ez csak rólad szül ez a komment hogy te hogy nézel ki. A kutyát nem érdekli. Ha 3 gyerekes apuka vagy, X számú unokával akkor pontosan tudnod kéne, hogy mit jelent egy gyerek felnevelése.

2018. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Valószínűleg amíg az első feleség nevelte a 3 gyereket, addig teniszezett, kerékpározott és focizott.

Meg az ilyen kis fiatal, pénzéhes pipit hajkurászta.

Vedd el, megérdemlitek egymást! Az ilyen történetnek általában az a vége, hogyha már nem leszel fitt, netán jön a betegség, már nem kellesz, csak a pénzed.A gyerekkel meg a kiscsaj be akarja biztosítani magát.

Csak azt nem értem, hogy egy 65 éves feefi ezt hogy nem látja át.

A helyedben döngetném a csajt, vinném ide-oda, élveznénk az életet.De se házasság, se gyerek.

2018. szept. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem jó ötlet, amennyiben tényleg szerelemből teszitek, és nem csak anyagi haszon miatt akarja a nő. Ebben neked kell okosnak lenned es rózsaszín köd nélkül látnod. Az én barátom is korodbeli, és életem legszebb dolga lenne, ha a felesége lehetnék (de sajnos erre nincs esély). A gyerek kérdés neccesebb. De megértelek abban is teljesen.
2018. szept. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Ne adj szenvedest a uj gyerekednek...
2018. szept. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Így tartom fitten magam: [link]
2018. szept. 16. 22:13
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

A házasság ideális esetben egy komoly, hosszú távú kapcsolatban élő pár megfontolt, átgondolt döntése, és nem valami spontán, felelőtlenül meghozott döntés. Neked kell tudnod, hogy vagy-e annyira racionális, értelmes ember, hogy be tudnád-e látni, hogy ez a kishölgy akivel együtt vagy, valóban téged szeret-e, vagy csak pl. anyagi haszonszerzés miatt szeretne a feleséged lenni, és a házasság után már nem is lenne akkora a szeretet, hanem csak elkényelmesedne a biztos helyzete miatt, és esetleg meg is csalna egy korban hozzá jobban illő férfivel.


Gyereket azonban nagy felelőtlenség vállalni, teljesen mindegy, milyen az egészségügyi állapotod jelenleg. Bármikor változhat, rosszabbra fordulhat. És nem csak a betegségek miatt, hanem mert ha még csak most terveznétek, a korod miatt nem is biztos, hogy ugyanannyira termékeny vagy, mint fiatal korodban, ezért mire összejön a gyerek, addigra még eltelne pár év, és a gyereked egy idős öregembert kapna apának, nem pedig egy olyan személyt, aki még vele lehet nagyon sok évig. Ne akarj már szándékosan arra ítélni valakit a felelőtlenséged, önzőséged miatt, hogy maximum tizenévesen félárva legyen. Van már három gyereked, inkább azon igyekezz, hogy nekik minél jobb apjuk legyél, és az unokákkal jó kapcsolatot ápolj.

2018. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
65 évesen én már új gyereket nem vállalnék, esetleg vegyetek hörcsögöt. De a házasság, ha tőletek rendben van, és igazi, őszinte a szeretet egyértelműen, akkor énfelőlem nyugodtan:)
2018. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!