Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek elegge?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Probalok rovidebben fogalmazni de lehet hogy igy is hosszu lesz.

Van egy pasim 2 es fel eve. Egy telepulesen el az anyja, az apja, a novere. Veluk olyan jo viszonyba van, hogy ez mar masok szerint sem normalis.

Par hetes terhes voltam amikor lattam, hogy a novere csak ugy javaslatokat tett, mert minden ok nelkul megmondta, hogy remeli hogy nem all szandekaban elvenni engem stb. Ezelott sem voltunk mar olyan joba a noverevel mert teljesen maganak valo. A napokban mar irasban le is k rvazott csak meglattam.. legalabb kiderult hogy miert erzem ugy hogy nincs meg koztunk az a szimpatia mar az elejetol fogva (a sajat apjaval sincs meg neki). Korabban is kozos programokat meg dolgokat talalt ki a pasimmal kettesben (mintha o lenne az elsoszamu baratnoje) de most meginkabb raallt ezekre meg a manipulalasra.. ugy ugraltatja az occset ahogy nem szegyelli.

Egyszeruen nem tudom elviselni hogy a noverenek ad igazat, meg akkoris amikor semmikepp egy csepp igaza sincs, tehat fontosabb neki hogy o ott legyen neki mint az hogy en meg a szuletendo gyereke... Nem fogja fel hogy most mi kene szamara az elsok legyunk, mi vagyunk neki az elsoszamu csaladja, velunk el egy haztartasban, nem pedig a tesojaval... Arrol nem is beszélve hogy a csaladtagjaim elott, az ismerosok es haverok elott tok kellemetlen helyzetbe hoz allandoan amikor jogosan teszik fel a kerdest ha mar uton a baba hogy mikor lesz eljegyzes, hazassag stb o meg eloadja magat hogy "majd-majd de neem-nem, en nem vagyok hazassagparti".. ami nekem teljesen olyan mintha azt mondana hogy "en csak gyereket akartam, annyira nem szeretem hogy komolyabbra vegyem a dolgokat vele" es ez nagyon rosszul esik :( foleg hogy o x eve akart gyereket de az nem erdekes szamara hogy en mit akarok x eve.. semmilyen formaban nem erzem magam fontosnak szamara. Sokat veszekedtunk ezek miatt.

Korabban mar volt hogy szakitottunk, akkor minden abnormalis dolgot is megtett azert hogy visszahoditson... Akkor most kellek vagy sem? Tegnap elkuldtem haza az anyjaekhoz. Nem tudom hogy van-e ertelme igy tovabb folytatni. Nagyon el vagyok keseredve...


2018. szept. 17. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe a kapcsolatba, nagyon nem kellett volna gyerek.

Ezen talán egy dolog változtathatna, Rokonoktól költözni vagy 300 kilométerre. Még akkor is ott a teló, net.

2018. szept. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ne haragudj,de te legalább annyira hibás vagy, tudni illik nem hiszem el,hogy évek alatt nem ismerted ki a párodat, a kapcsolatait,az értékrendjét,viselkedését. Ha meg úgy döntöttél, hogy gyereket vállalsz vele, akkor most mi a problémád?
2018. szept. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sajnálom, hogy ebbe a helyzetbe keveredtél. :( Nem látom ennek a kapcsolatnak az egészséges jövőjét. :(
2018. szept. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Tehat alapbol szar volt, erre meg szulsz egy gyereket es most panaszkodsz mert nem lett minden magikusan tokeletes. Ez a valasztottad szagoljad esete.
2018. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Akinek fontos a házasság gyerek előtt,ne szüljön addig,amíg az meg nem történik,ennyi.
2018. szept. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jézusom nemad a szavadra és mégki sem áll melletted. Én az ilyetdobnám a meg jól tetted hogy visszaküldted odavaló ahonnan jött. Remeg találsz 100-szor különben tőle.
2018. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Te meg*
2018. nov. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!