Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatással lehet a kapcsolatra ha a rajtunk kívül álló személyekről teljesen máshogy vélekedünk?

Figyelt kérdés

Sok éve együtt vagyunk, pár éve együtt is élünk.

Nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Vannak vitáink, de semmi komoly.

Viszont most tűnt fel, házi állat kérdés kapcsán, hogy igazából senkihez és semmilyen élőlényhez nem egyezik a viszonyunk.

Akit/amit én szeretek, az őt idegesíti és fordítva.

Lesarkítva pl. én nem bírom a kutyákat, ő odavan értük és ugyanez fordítva a macskákkal is. Emiatt nem lakhat velünk semmilyen állat, pedig mindketten szeretnénk.

De személyekkel is ugyanez a helyzet, aki szerinte jófej attól én falra tudnék mászni és fordítva.


Ez nagy problémának tűnik, de eddig hogy nem vettem akkor észre? Akkor mégsem fontos ez annyira? Elég ha egymást szeretjük?



2018. szept. 17. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat CSAK két emberről szól, nem kutyáról, nem macskáról és nem is a haverokról/rokonokról.

Ha kulturáltan meg tudjátok beszélni a nézeteltéréseiteket, akkor nincs probléma.

2018. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!