Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szerintem te nem szeretsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szerintem te nem szeretsz eléggé, tartsunk szünetet". Van értelme küzdeni és bizonyítani az ellenkezőjét?

Figyelt kérdés

Két éves kapcsolat, ami túl élt 8 hónap külföldi munkát. Én már a lánykérést terveztem, látszólag minden rendben volt, erre ma előzmény nélkül ezt kaptam. Állítólag elhanyagoltam. Van értelme küzdeni, és bebizonyítani, hogy ha így is történt, az nem volt szándékos?

Közös autó, közös minden, ház kinézve, lakáshitel keresés folyamatban...


2018. szept. 17. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
23%

*ház kinézve, lakáshitel keresés folyamatban...


Taktikázik, így akarja elvetetni magát.

2018. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

1+ Engedd el, ne lépj semmit, ha rájön, hogy bukik a játéka, vissza fog menni, szinte azonnal.. De egyet mondok: nem szeret ez a nő téged.


Azt hiszi, hogy a gyeplő nála van, azért játszik. Innen viszont szép a pofára esés.

2018. szept. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Eddig még soha nem értettem egyet a 48%-ossal, de most teljes mértékben kénytelen vagyok.

Kérdező, ne hagyd manipulálni magad. Addig szakíts, és legyen az összes közösből külön-külön, amíg még megteheted.

2018. szept. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy taktika, vagy van egy 3., akiben még nem biztos és nem mer egyből kilépni, amíg nem érzi biztosnak. Mindkettő opció elég aljas...
2018. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%

Nekem a harmadik személy megléte gyanúsabb.

Hárít, rád terheli a felelősséget. Úgy tesz, mintha a te hibádból ment volna gallyra a kapcsolat, miközben ő AKAR kihátrálni belőle.

Szerintem ő nem szeret már.


De persze egy ennyire komplex dolgot, mint egy párkapcsolat, pár rövid sorral nem lehet leírni. Mi csak ötletelünk.

2018. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondom, messze kerüld el a lányt, pedig nő vagyok.


Ez a "nem szeretsz eléggé, tartsunk szünetet" a világ leggázabb manipulációs próbálkozása.

be akar ijeszteni, hogy jobban küzdj érte, hogy jobban nyeregben érezhesse magát.

2018. szept. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Talált egy nálad jobb képű vagy gazdagabb pasit. A szünet egyenlő a szakítással, a nők pedig mindig azért szakítanak, mert jobbat találnak.
2018. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vagy taktikázik, sunyi módon arra akar távenni,hogy te többet bizonyits és adj ebbe a kapcsolatba, akár anyagi téren is. Kb elvárja azt hogy majd bizonyitásként valami nagy és drága dolgot teszel érte.

Vagy simán csak gyerekes és valamiért elhanyagoltnak érezte magát, ezért ha ilyet mond majd azthiszi jobban elkezdesz teperni.

Te ismered, mennyire felnőtt hogyan gondolkodik és képes lenne e tudatosan ilyen sunyiságra?

2018. szept. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Én kétszer mondtam ilyet. Elsőre igazam volt, utána 2 hétre dobott a srác, pedig elvileg megbeszéltük a problèmát. Elhanyagolt, lerázott, mikor beszélgettünk, nem tervezett közös programokat, nem akart szexben örömet okozni, passzív volt. Amikor ezeket szóbahoztam, lerázott, hogy dehogynem szeret, hagyjam már.


Másodszor úgy éreztem, nem szeret a srác, mert nem ismer. Néha a kedves dolgaimért odáig volt, máskor nagyon leszólta vagy próbált nem tudomást venni a hibáimról. Folyton mondogattam neki, hogy úgy érzem nem szeret, nem is ismer, elképzel valamilyennek, és azt a lányt szereti.


A szünet után nem tudtam vele szakítani, mert szerettem, aztán 1 hónapra rá közös megegyezéssel szétmentünk emiatt.


Sok oka lehet, szerintem nem feltétlen akarja elvetetni magát. Logikusnak tartom, hogyha úgy érzed, bizonytalan a másik, akkor időt hagysz neki a gondolkozásra, hogy eldönthesse, mit is akar.


Én a helyedben rákérdeznék, miből gondolja ezt. Ha olyanokat mond, amiket korábban is felhozott, akkor igazat mond.

Ha olyat mond, amire mèg nem "panaszkodott", akkor megéri elmennie egy konfliktuskezelő tanfolyamra, mert így szenvedés lesz az összes párkapcsolata. VAGY el akarja vetetni magát.

2018. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!