Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha olyan betegsége lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan betegsége lenne a párotoknak/szerelmeteknek, ami miatt nem tudnátok szexelni, együtt maradnál vele?

Figyelt kérdés

2018. szept. 17. 18:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
58%
Ez nem kérdés: igen.
2018. szept. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
67%

H ha tenyleg nem lehet kezelni akkor nem. No vagyok es a szex szerves es fontos resze az ember eletenek es parkapcsolatanak. En sem varnam el h ellenkezo esetben velemaradjon.

Gondolom (joggal) a nyitott kapcsolat reszerol meg nem mukodne.

2018. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
85%

Milyen betegség?


Ha mondjuk egy adott hétig/hónapig nem tudnánk akkor természetesen kitartanék és eszembe sem jutna, hogy ne maradjak vele együtt. Az viszont már más kérdés, hogy véglegesen lemondjon egy egészséges ember a szexről. Ezt nem hiszem, hogy meg tudnám tenni.

2018. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
31%
1+ Nem is értem, hogy ez hogy merült fel benned..
2018. szept. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
59%
Természetesen igen. Hiányozna a szex, nagyon is, de sokkal fontosabb a férjem annál, mint hogy élvezkedjek.
2018. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%

Ha mondjuk műtét után nem tudunk egy ideig, akkor addig kibírom.


Ha pl. aszexuális, akkor eleve össze se jövök vele.

2018. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
73%
Es eltelne max par evar nem lennel ebbem olyan biztos mint most kedves utolso. Mosteg biztos cagy benne mert megvan a kapcsolatodbam es szereted a ferjed.
2018. szept. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
86%

Voltam ilyen kapcsolatban.( havi 1-2 alkalom már sikernek volt elkönyvelhető)


Nem az a vacak benne, hogy "nem tud" kielégíteni, vagy az, hogy hianyom van- elvégre felnőtt nő ezt meg tudja oldani egyedül is, hanem a bűntudat részemről, hogy hiába próbálok megértő lenni, többet akarok, mint amire ő képes.

Az, hogy folyton jó képet kellett vágnom hozzá, mivel nem akartam, hogy ő rosszul érezze magát emiatt.

Hosszú távon elég lélekölő, skizofrén érzés, ilyet többet nem szeretnék.

2018. szept. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Amugy a lepontozast nem ertem. Nem vagyok naiv es alszent sem...mint sokan. Nyilvan itt mindenki kitartana elete vegeig a parja mellett minden felrekacsintas mellett. Hiheto!
2018. szept. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
84%
Simán. De én prűd vagyok, olyan kapcsolatban nem maradnék, ahol sok a szex. Szóval ugyanaz csak pepitában.
2018. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!