Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy olyan legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy olyan legyen mint régen és ne csak akkor keressen a férjem?

Figyelt kérdés
Úgy érzem,tapasztalom,hogy férjem csak akkor szeret,közeledik,ha szexelni akar velem.7éve együtt vagyunk,házasok és van két gyermekünk is.Ha van is időnk egymásra sosincs olyan hogy csak kapok egy puszit vagy egymáshoz bujunk..Ha szeretget is csak azért.Beszélgetni se nagyon beszélget velem.Nem volt ez mindig így.Ez szerintem nem normális..Lelkileg már ki vagyok teljesen
2018. szept. 17. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És ezt a 7 év alatt egyszer sem tetted szóvá neki?
2018. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről
2018. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Sétáljatok, mennyetek el kettesben vacsizni, moziba.

Magyarul randizzatok, mint annó. Egyébként ha te megsimítod néha, nyomsz az arcára egy puszit ahelyett, hogy durciznál, megfigyelheted, hogy változni fog. Persze csak ha egyszerű elhidegülésről van szó. Úgy viselkedj vele, ahogyan szeretnéd, hogy ő viselkedjen veled.

Egyébként nincs semmi elfolytott problémátok?

2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem azért, de ez 7 év után sem normális.

Mióta van ez így?

Ha a kapcsolat eleje óta ilyen, akkor egy ilyen férfit fogtál ki, ha nem, akkor valami változott ami miatt már nem úgy tekint rád. Próbáljátok meg visszahozni a régi szép időket (ha szépek voltak), aztán nézd meg, hogy lesz-e változás.

2018. szept. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha szóvá teszem nem akar beszélgetni.
2018. szept. 18. 07:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Pár hónapja
2018. szept. 18. 07:02
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Az emberi élet origója a szex, a többi csak sallang. Én is házas vagyok, de már annyira kiégtem, hogy nekem bőven elég lenne kizárólag a szex, az életem többi idejét simán leélném egyedül. Sajnos ez a kula magyar realitás belekényszeríti az embereket a fos kapcsolatokba, mert ilyen fizetések mellett biztos út a lejtőn egy válás.
2018. szept. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!