Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiakból manapság miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakból manapság miért hiányzik a romantikusság?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 22:02
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Gondolok itt arra, hogy rózsát vegyen nekem, valami apró kis meglepetéssel várjon vagy nap közben egy kicsit gondoljon ránk.
2018. szept. 17. 22:03
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sokan úgy gondolják, hogy nincs rá különösebben igény és így felesleges.
2018. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Hát mert csak egy dolog kell egy nőtöl amit bizony csak a pénztárcámmal tudok megszerezni
2018. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De van, és igenis jólesne. Én volt, hogy verset írtam neki meg vártam az ágyban este, szülinapra vacsi.
2018. szept. 17. 22:05
 5/18 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Belőlem pl nem hiányzik a romantikusság. Viszont csak olyan nővel vagyok romantikus, aki ezt megérdemli / olyan típus, akinél látszik, hogy a romantika játszik.


Vannak nők, akik a legkisebb romantikus cselekedettől elkezdenek furán nézni a férfiakra. Így óvatosan kell ezt kezelni.

2018. szept. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ez a probléma a te SZEMÉLYES problémád. Nem "veszett ki A FÉRFIAKBÓL a romantikusság", hanem te nem vagy elégedett a saját párodtól kapott figyelmesség mennyiségével (lehet, hogy jogosan, lehet, hogy nem, ezt mi nyilván nem tudjuk az általad megadott infó birtokában ezt eldönteni). A lényeg, hogy a címbeli probléma nem egy általános gond, hanem személyesen a te párkapcsolatodban fordul elő. Jó lenne, ha nem tennél fel ennyire félrevezető / félreérthető kérdést.
2018. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem hiányzik, de kell hozzá egy nő akiért oda vannak
2018. szept. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Vannak nők, akik a legkisebb romantikus cselekedettől elkezdenek furán nézni a férfiakra."


Ennek megelőzésére van egy kiváló módszer: érdemben meg kell ismerni a másik személyiségét.

2018. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel nem teljesen értek egyet, mert vannak olyan férfiak, akikben megvan a romantika. Csak ehhez érzelmek kellenek, meg kell valaki, aki kihozza belőlük a romantikus oldalukat.
2018. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Egyrészt kényelmetlen nekik, másrészt, a nők mai generációjának a legtöbbje nem istudja értékelni és nem is érdemli meg.


Mondom nőként.

2018. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!