Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek Mi tévő legyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

Szerintetek Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Körülbelül két hónap mosolyszünet volt barátnőmmel előtte is voltak viharok de én már két éve amióta kapcsolatban vagyunk mindig hűséges voltam hozzá. Sajnos most két hónapig nem is beszéltünk A lényeg hogy én kerestem meg telefonon hogy szeretnék vele beszélni ő azt a dumát adta be hogy utazik el a rokonokhoz az apukájával. Én a hétvégén több sms t küldtem neki megérkezett biztonságban satöbbi annyit írt vissza Igen minden rendben rá pár napra megjött és írta hogy hiányzok neki és nagyon szeret menjek át beszéljük meg átmentem együtt voltunk de valamiért belenéztem a telefonjába amit azelőtt Soha nem tettem meg. És a lényeg az hogy Elolvastam egy beszélgetést a barátnőjével hogy nem a rokonoknál volt lent az édesapjával hanem egy németországi sráchoz ment ki akivel egy németországi csoportban ismerkedett meg mert munkát keresett A srác fizette neki az utat két hét Messengeres képcserés beszélgetés után. Barátnőm elmondása szerint szimpatikus volt neki a srác és így akart engem elfelejteni hogy talán akkor majd könnyebb lesz neki . Állítása szerint nem így történt a srác nem fogta meg semmivel illetve azt mondta nem erre számított a képek el is másképpen nézett ki. És már odafele utazva is megbánta ezt az egészet. Állítása szerint csak ettek és egy szobában voltak ugyan de ő aludt egy kanapén a srác meg a szoba másik végén egy ágyban beszélgettek filmet néztek és gyakorlatilag nem történt semmi Alig várta vasárnapot hogy eljöjjön haza. De most szerinted én mit gondoljak erről akiket eddig ismertem tuti azt mondták hogy a barátnődet megrúgta a srác. Nektek mi a véleményetek? Ti mit tennétek a helyemben ? Most készülök vele összeköltözni De elmondtam neki hogy én nem szeretnék hazugságban élni tehát álljon elém mondja el és közösen túl leszünk rajta de váltig állítja hogy semmi köze nem volt olyan téren a sráchoz. És szeretnék neki hinni mert szeretem mert szerelmes vagyok bele mert őt akarom ő Álmaim nője de egyszerűen Ez olyan hihetetlen de egyszerűen Ez olyan hihetetlen hogy egy légtérben volt valakivel és nem volt semmi.

2018. szept. 18. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne költözz vele össze, mert ez az ember téged becsap.

Az amit te írsz, amit veled csinált meg, az egy olyan fokú gátlástalanságot mutat az irányodba, ami még egy mezei átlag baráti kapcsolatban sem megengedhető a feleknek.

No meg a legnagyobb baj, hogy komplett hülyének néz, és hülyére vesz téged.

Szóval ennek az embernek egyetlen szavát ne hidd el.


Sajnálom. Keress magadnak egy olyan nőt, aki téged valóban szeret, aki hűséges és őszinte hozzád, és nem próbál mindne módón palira venni.

2018. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
*minden
2018. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1+1 Ha téged szeret sosem jutott volna eszébe kimenni, bárkitől bármit elfogadni, és kiutazni. Ezerrel jelzett volna a lelkiismerete-már ha lenne. De nincs, és meglépte. Csak esélyes, hogy a fazonnak nem kell,csak egy két döntögetésre, vagy elég volt a fazonnak 1x-i alkalom belőle. Ebből próbál most visszakúszni.


Ennek a nőnek a cselekedete sokkal beszédesebb, a szövegénél.

2018. szept. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok annyiban. Ha már most szünetet kellett tartanotok, akkor baj van. Nem kell erőltetni. Lehet, sőt valószínű, hogy a csaj lefeküdt a sráccal. Na de ki ne tenné meg, ha épp szünet van és vágyik a szexre és a törődésre. Persze nem jött be neki, de nem is egymásra van szükségetek.
2018. szept. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sza.rból nem lehet várat építeni.És ez a kapcsolat egyértelműen az.Felesleges erőltetni.
2018. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
a kérdező vagyok. az azért hozzá tartozik, hogy ő két éve várt rám hogy össze költözzünk. mert ugye én még sajnos az exemel lakok egy háztartásban de külön szobába mivel tele vagyunk hitellel és nehéz kilépni mindig valami szarság közbe jött.. csak számomra az a fura hogy ha ez megtörtént utána miért keresett meg
2018. szept. 18. 13:14
 7/11 anonim ***** válasza:
6 Ez az ember hazudik neked mint a vízfolyás.
2018. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint a barátnőm?
2018. szept. 18. 13:19
 9/11 A kérdező kommentje:
De én akkor is szeretnék tisztán látni hogy lehetne kicsikarni az igazságot azt mondjátok meg nekem
2018. szept. 18. 13:35
 10/11 A kérdező kommentje:
Kiderült megtett :(
2018. szept. 18. 20:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!