Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, nektek mennyire jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mennyire jön be, ha egy pasi alapjában békés természetű és azt szereti ha a párja dönt a legtöbb dologban?

Figyelt kérdés
Ez a típus ideálisabb egy komolyabb párkapcsolathoz?

2018. szept. 20. 00:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Milyen dolgokban? A nem túl nagy horderejű döntések engem mindig olyan szinten hidegen hagytak, hogy az sem zavart, ha egyáltalán nem volt beleszólásom a meghozatalukba. Ha olyan párom lenne, akire ez szintén igaz, biztos, hogy gyakran és sokáig vacakolnánk. :D

Ami meg fontos, az úgyis közös megállapodás, adott esetben kompromisszum kell legyen. Személy szerint még mindig jobban viselem, ha valaki önként és dalolva "aláveti" magát az akaratomnak, mintha dominálgatni próbálna, de a legjobb az, ha amolyan egészséges önérvényesítési szándék van benne, tehát mer ellentmondani, ha valami nem tetszik neki, de nem értékeli kevesebbre a véleményemet a sajátjánál.

2018. szept. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Olyan kis dolgokban, mint h mit egyunk, mit nezzunk este, milyen programra menjunk, milyen szinu fuggonyt vegyunk, ezekbe szeretem h a ferjem szabad kezet ad, es orul is neki h en ezekben dontok.

Termeszetesen nagy dolgokban, anyagi vonzattal, stb, kozosen dontunk, es mindketten elmondjuk a velemenyunket. Es realisan dontunk

2018. szept. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem, ha egy férfi nyugodt természetű, de ez ne legyen egyenlő azzal, hogy nincs saját véleménye, és irányításra vár. Én a kölcsönösséget, a megbeszélést tartom járható útnak, de biztosan vannak dominánsabb nők, akik élvezik a döntéshozó szerepet, köztük találni fogsz.
2018. szept. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez engem nem zavarna, ha azert nem vagy tutyi-mutyi es a mindennapi eletben tudod ervenyesiteni magad.
2018. szept. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, ha a párom mellett nőként mindig nekem kell mindenben döntenem, mert a párom így szereti. Szeretem megvitatni a dolgokat ész érvekkel és utána közösen döntést hozni a fontosabb kérdésekben.
2018. szept. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem "jön be". Legyen saját véleménye, akarata, amit, ha ütközik az enyémmel, meg tudunk beszélni és kompromisszumot kötni. Ha bólogatós kutyára vágyok, veszek egyet a sarki kínaiban.
2018. szept. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!