Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerek vagy szakítás? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek vagy szakítás? Milyen kompromisszum ez?

Figyelt kérdés

Ezt a kompromisszumot adta a barátnőm. 7 évig nem akart gyereket, hiába mondtam neki mindig, erre most ezt vágta a fejemhez. Eddig a nyaralások miatt követelőzött meg bulizni, élni akart. Most meg azonnal gyerek. Mondtam hogy át kell gondolnom de kidobott a lakásból! Ezt nemnek vette azt mondta és innen nincsen tovább. Vagy azonnal gyerek vagy semmi! 28 éves amúgy, én 32. Valami cikkeket olvasott a késői szülésről. Előtte persze ez nem zavarta amikor én akartam volna gyereket. Mostanra beletörődtem a dologba, erre ez jön. Már teljesen máshogy rendezkedtünk be. “Vetetett” velem egy egyáltalán nem gyerekbarát lakást! Most beszélt rá nemrég hogy éljek a vágyaimnak és hagyjam ott a jól fizető állásomat azért amit szeretek.

Ja, azt is mondta hogyha annyira akartam volna gyereket tőle amikor ő nem, megoldhattam volna!!! Hát ez nagyon meglepett! Ilyen nincs is!


Mit csinálnátok ti? Valami komoly tanácsot adjatok légyszi! Hülyeségeket nem kérek most, durva a helyzetem.


2018. szept. 20. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Fenenek se kene ilyem kiszamithato kovetelozo liba...
2018. szept. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
(Szerintem az ultimátum az a szó, amit keresel.)
2018. szept. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Elég taszító ez a viselkedés. Ha ilyen személyiség, akkor nem értem mit eszel benne.
2018. szept. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

"Ja, azt is mondta hogyha annyira akartam volna gyereket tőle amikor ő nem, megoldhattam volna!!!" Hazaviszel egy random gyereket, és hárman meggyőzitek egymást, hogy ti egy család vagytok? Mégis hogy?


Örülj, h szabadultál a nőtől. Komolyan mondom, ijesztő. Én a helyedben pezsgőt bontanék a szabadulásom alkalmából!

2018. szept. 20. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%

Tuti hogy csak összezavarodott, valami ujságcikkek meg ismerõsék babáznak dolog miatt s eljutott hozzá a babacukormáz. A komolyabb részét viszont nem fogja fel. Erre azt mondanám gondold át mit akarsz s ha ilyen küld el babázni egy hétre ismerõshöz lássa pro kontra a dolgokat.

Hátha képes reálisan nézni. Egy hetet megér egy egész életnyi döntés. Aztán költségvetés 3 évre.


Másrész ez a betámadok, befeszülök, szélsõségekben gondolkodás s másik hibáztatása nem ad nyugodt tápot se egy kapcsolatnak se gyereknek. Sanszos ebbõl gyerektartás marad csak neked.

2018. szept. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Örülj neki, hogy megszabadultál ettől a nőtől.

Az ilyen évekkel később egy házsárt-bajnok lesz.És minden nyomorult pillanatodat kontroll alatt akarja tartani.

2018. szept. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Arra nincs garancia, hogy az első védekezés nélküli együttlétből gyerek lesz. Nem lehet, hogy már terhes mástól?
2018. szept. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%

Az ugye megvan hogy ez a nő a f..zodnál fogva rángat. És ebben a kapcsolatban csak az ő igényei játszanak, a tieid nem???

"vetetett velem egy lakást"

"rábeszélt hogy hagyjam ott"

"7 évig hallani sem akart róla, most meg kidobott mert kitalálta hogy azonnal kell"


.....


"Nem lehet, hogy már terhes mástól?"

Jaja, mondjuk ez a gondolat szöget ütött a fejembe. Szerintem 2-3 hónapra vond meg a szexet. Aztán ha elkezd gömbölyödni a hasa, akkor csapd össze a tenyered és mondd hogy 2000 év után újra megtörtént a csoda :-P

2018. szept. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

"ez a betámadok, befeszülök, szélsõségekben gondolkodás s másik hibáztatása nem ad nyugodt tápot se egy kapcsolatnak se gyereknek."


Ez korrekt megfogalmazás, összefoglalás!


Egy ilyen érzelmi zsarnokkal élni.... kell ez neked?

2018. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

"Ja, azt is mondta hogyha annyira akartam volna gyereket tőle amikor ő nem, megoldhattam volna!!!"- ez mondat nagyon ütött számomra. Egyértelmű volt előtte is a leírásodból, h te nagyon szereted őt, próbálsz mindent megtenni, megfelelni neki. De, ez a mondat mindent megmagyaráz. Nem tart igazi tökös férfinek tudatalatt. Bár jó neki, h úgy ugrálsz, ahogy ő fütyül, de elvesztetted a tiszteletet. Most is simán tudja, h ezzel a zsarolással te megint azt csinálod, amit szeretne, szóval holnap már csinálod is neki a gyereket. Nem magadnak, neki. Palimadár lettél, sajnálom. Aztán mikor kellően kiszipolyozott eldob egy tökös csávóért, ez szinte borítékolható.

Nem tudom, h vissza tudod-e fordítani azt, amit elvesztettél a szemében. Csak azt tudom, ha most meghunyászkodsz, innentől véged.

2018. szept. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!