Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos részemről a sértődés? F/23

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos részemről a sértődés? F/23

Figyelt kérdés

Már pár éve együtt vagyok a barátnőmmel aki két évvel fiatalabb nálam. Most kezdte az egyetemet. Távkapcsolatban élünk, sajnos az eddigi táv is nagy volt, de ez még tovább nőtt, ugyanis koleszos lett.

Megbeszéltük, hogy ha valaki a másik nemmel találkozik vagy beszélget, azt megosztjuk egymással. (Ezek alap adatok, hogy értsétek kb miről van szó)

Nomár, ha én akármilyen lánnyal beszélek, mindegy, hogy mi volt megbeszélve hirtelen hibás leszek és megsértődik. Még nem volt rá példa hogy akárkivel is flörtölnék a háta mögött, nem tudom mit hisz :I

A minap megtudtam, hogy anonim oldalakon van fenn és inkább srácoknak ír, mondom nem kevésbé voltam pipa. Még ha elmondta volna, de a barátom mondta, hogy találkozott vele neten, mondom egészségére. Biztos nem igaz. Erre megkérdezem barátosnémat és egyből kipakolt.

Oh. Természetesen itt is neki állt feljebb és sírt, hogy mennyire szar neki. Lehet javítani ezen az egészen, vagy inkább törülköző?



2018. szept. 20. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

"ha valaki a másik nemmel találkozik vagy beszélget, azt megosztjuk egymással"


Ez felesleges, már-már beteges dolog, semmi jó nem származhat belőle.


"ha én akármilyen lánnyal beszélek, megsértődik"

"anonim oldalakon van fenn és inkább srácoknak ír"


Eddigi tapasztalataim 100%-ban azt mutatják, hogy a félrelépésre, hazudozásra, kétszínűségre hajlamos emberek a legféltékenyebbek is egyben. Neked semmit nem szabad, neki mindent, "mert az más". Vagy elviseled így, vagy dobod, az ilyen emberek nem szoktak megváltozni.

2018. szept. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

A "találkozott vele neten" mit jelent? Azt, hogy ráírt? Ez azért elég lényeges információ lenne a probléma szempontjából.

Nyilván nem fair, ahogyan kezeli a helyzetet, de szerintem ahelyett, hogy azon agyalnátok, kinek van igaza, inkább elfelejthetnétek ezt a beszámolási kényszert/kötelezettséget, mert ebben a formában több felesleges féltékenységet szül, mint amennyit megelőz. Még ha arról lenne szó, hogy valamelyikőtök kettesben akar találkozni egy ellenkező neművel, megérteném, de nekem az jön le, hogy gyakorlatilag már két mondat váltását is el kell mesélnetek a másiknak kötelező jelleggel.

(20/L)

2018. szept. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Óvóda. Be kell számolni arról, hogyha valaki ellenkező neművel beszél? Szerinted az egyetemen hányszor beszél naponta fiúkkal? Vagy a kollégiumban? A normális élethez hozzá tartozik, hogy ellenkező neműekkel is beszélgetünk.
2018. szept. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10%

Dobd ki.

Tudod miért?


Szerintes az egyetem miről szól? Bulim pia pasik csajok szex...


Egy csajnak nehéz? Neeeeem...kocka fiúknak maximum. Egy csajnak ez élete bulija...


Az hogy más oldalakon fenn van....ha szeret téged akkor minek van fenn?te fenn vagy csajokkal chatelni? Nem? Van még kérdés?


Ha tagadja meg erőszakos az a női megerősítés. Ha a nőnek nincs igaza akkor TÁMAD! Ezt jegyezd meg. Sőt meg ő fogja rád hogy megcsal....



Innentől max fél évet jósolok a kapcsolatnak. De haver írj fél év múlva hogy mi a helyzet érdekel de komolyan


Üdv


Elvis

2018. szept. 21. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez dedós nagyon. Ha ilyen színvonalon vagytok nem kell nektek kapcsolat.
2018. szept. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
28%
Ajajajaj, én inkáb az egyetem miatt aggódnék, s nem amiatt, hogy GYK-n névtelenül firkál. Simán félre fog lépni, csak szólok.
2018. szept. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Leírtam én is hogy az egyetemen simán félre lép. Le is pontoztak. Ém sokmindent láttam már életemben. A legkönnyebben egyetemen csajoztam anno 80 % ban foglalt lányokkal akik unták már a párjukat. Az egyetem erről szól. Ha tartása van a srácnak akkor kiadja az útját ha meg hős szerelmes akkor lepontoz


Üdv


Elvis

2018. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!