Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetekre lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saucony kérdése:

A véleményetekre lennék kíváncsi elsősorban a hölgyek véleményére nem a tini csajok hanem a középkorosztály véleménye . Hogy mi a véleményetek? Amúgy pasi vagyok

Figyelt kérdés
Két éve ismertem meg a barátnőmet de még eddig nem sikerült összeköltözünk egyéb okokból. Már ő nagyon szeretett volna teljesen más okból össze kaptunk és két hónapig Gyakorlatilag nem is írtunk egymásnak. Aztán egyszer csak rám írt hogy látott egy képet rólam ahogy egy szórakozóhelyen egy hölggyel táncolok De hát az a hölgy egy rokonom volt amitől csúnyán félreértett. Én ezt próbáltam neki elmagyarázni igazából semmi nem jutottam vele. Aztán pár nap után átmentem hozzá volt hogy békülős szex. Pár nap múlva ugyanúgy ezzel előállt ezzel a dologgal És persze újra össze kaptunk . Utána Ez körülbelül két hete volt ráírtam hogy átmegyek hozzá megbeszélni. Erre azt a választ kaptam de menjek mert utazik le a rokonaihoz az édesapjával. Én ezt el is hittem Néha azért ráírtam hogy hogy van megérkeztek ő azt a választ adta hogy igen megköszönöm. Majd pár nap után akkor hazaérkezett hétfőn elkezdett újra irkálni hogy mizu velem Satöbbi hogy hiányzok neki meg szeret. Szerdán már átmentem hozzá és két napot együtt töltöttünk Csodásan . Akkor valamiért beleolvastam a telefonjába ahol egy barátnőjével való beszélgetésnél kiderült hogy egy sráchoz bement Németországba és ott töltött vele pár napot. De akkor persze tagadta hogy volt valami a sráccal. Utána újra megkerestem elmentünk sétáltunk beszélgettünk többször feltettem neki a kérdést de ugyanúgy ezt a választ kaptam hogy semmi nem volt azért utazott le ugyan hogy elfelejtsem engem mert úgy érezte vége ennek a kapcsolatnak és hogy már mióta ismerjük egymást és soha nem jutottunk arra hogy összeköltözünk igazából neki az a legnagyobb problémája hogy két hónapig szünet volt és ő így szerettem volna lezárni elvittem arra helyre ahol megismerkedtünk ott megkérdeztem tőle mint a szemébe néztem hogy hazudik e meg e csalt Azt mondta Nem nem tette meg és ezt követően egy Többszöri kérdésemre is ezt a választ kaptam. Aztán pár nap múlva beugrottam hogy tudok róla és akkor elmondta. Állítása szerint nagyon rossz volt a sráccal rövid ideig tartott és az adottságok sem voltak megfelelőek egyszerűen nem élvezte különben gondolom már ismerkednének tovább és már nagyon nagyon megbánta. Sirt de nagyon nagyon. Persze haragszom rá de tudom hogy ebben mindketten hibasak voltunk Igaz én két hónap szünet után sem éreztem azt hogy valakihez Mennem kellene de nem vagyunk egyformák. Utána pár napra rá ráírtam a srácra megkérdezi hogy mi volt az elárult pár dolgot ami nagyon fájt. A lényeg hogy utána barátnőm is ráért és számon kérte a hazugságait és a srác ellentmondásba keveredett majd később beismerte hogy sok dolgot hozzátett de a sexet elismerte mind a kettő. Most úgy vagyunk hogy beszélgetünk Én mondtam neki hogy nem kifejezetten A szex persze az is bánt de az legjobban hogy utána napokig nem vállalta fel Mit tett. Persze gondolom ilyenkor nehéz. Most azt mondja tiszta lappal szeretnék indulni és mindent mindent elmond azt mondtam neki gondolkoznom kell ezen és én is nagyon örülnék ha ez működne. Mert én eddig nem hazudtam neki és nem is csaltam meg mert szeretem. A szívem egyik fele azt mondja hogy hagyjam, de akkor nagyon nehezen viselem a hiányát másik fele meg az hogy adjak egy esélyt. Nektek hölgyek mi a véleményetek erről? Én úgy gondolom hogy lehet abban valami hogy két hónap után már úgy érezte hogy nem fontos számomra és valóban próbált feledni. Csak hát ezt nehéz feldolgozni. Nyilván nem jött be neki a srác és nekem elmondta hogy miért. Lehetőleg ne gúnyolódjatok rajtam

2018. szept. 21. 08:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Már mondtuk neked az előző kérdésednél is, hogy eszedbe ne legyen vele összeköltöznöd, és hogy nem becsületes ez a nő és hazudik neked mint a vízfolyás.
2018. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Már múltkor is kiírtad ugyanezt. Nem voltak jók azok a válaszok?
2018. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak előbb utóbb vége lesz ti most ezt eröltetitek hogy működjön de el kéne ismernetek hogy nem működik. Akárhányszor vissza találtok egymáshoz pár napnál nem fog tovább tartani. Egyszerűen nem működik és kész.
2018. szept. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%

Ez a nő full hülyének néz téged és tipikus női praktikákat nyom.

A nőknél a megcsalást, pasizást mindig megelőzi a kifogáskeresés.

Direkt figyelnek, kutatnak utánad.

Aztán bármilyen apró baromság elég nekik.

Tegnap egy női pénztároshoz álltál be?

"Tuti van közöttük valami."

Aztán már van is indoka félrelépni.

Itt is nyilván ezért veri magát annyira, holott rokon al táncoltàl.

2018. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De jók voltak a valaszok csak akkor nem volt szó bekulesrol . Most már tudok mindent
2018. szept. 21. 09:06
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy gondoljátok hogy 2 hónap szünet után nem normális ha valaki azt érzi nem szeretik és vége a kapcsolatnak? És próbálkozik más fele nyitni?
2018. szept. 21. 09:10
 7/13 anonim ***** válasza:

Most nem akarok reagálni arra, aki ekézi a nőket, mert úgysincs semmi értelme.


Kérdező, egy kapcsolat két emberen múlik, akik benne vannak. Akarjátok-e működtetni, tudsz-e bízni benne, vagy sem? Tudsz-e teljesen tiszta lappal esélyt adni? Egyáltalán ő képes-e élni ezzel az eséllyel, vagy úgy érzed, egy következő problémánál ismét meginog?


A szüleim együtt vannak 36 éve. Nem felhőtlen a házasságuk, nem egy tündérmese, de ugye ez a valóság, abban élünk, és minden ember más, és minden kapcsolat más. Látom a hibáikat, a problémákat, hogy én mennyire másképp oldanék meg ezt-azt, mint ők. De azt is látom, hogy képesek kitartani egymás mellett a legnagyobb gödörben is, akkor is, ha tányérok törnek (csak képletesen).


Neked kell tudni, mit és mennyit vállalsz be egy kapcsolatért, és te ismered ezt a nőt is.


Arra figyelj oda (és ezt gondold át), hogy ne vállalj túl nagy áldozatot, amit úgy érzel, hogy nem bírsz el, ne hagyd magad hülyére venni, zsarolni, és ne menj bele olyan kapcsolatba, ahol folyton attól rettegsz, hogy mikor csalnak meg, akkor már jobb egyedül. Szóval azért munkát szem szeretünk olyat végezni, ahol bármelyik nap azt mondhatják, hogy köszönjük, ennyi volt, és holnaptól kereshetsz másikat, mert annyira bizonytalan. Én átéltem, de az egy olyan időszak volt, és volt, amikor azt mondtam, hogy köszi a lehetőséget, de tudom, hogy itt bármikor vége lehet, és inkább keresgéltem még, pedig ők kerestek meg, de előzőleg meg 2 hónap után söpörtek mindenkit, szóval nem tudtam bízni bennük, nem láttam a hosszú távú lehetőséget, nekem meg az volt a cél. No, azért hoztam a munkahelyi példát, mert kicsit hasonló ez is.

2018. szept. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit olyan mintha egyiktek se akarná igazán ezt a kapcsolatot.Jó a szex egymással, erre vágytok, de kb. ennyi.

Nem vagytok őszinték, nem nyíltok meg egymás előtt, nem teszitek meg a következő lépést. Pl. miért nem próbáltok meg összeköltözni?Persze nem úgy,hogy feladjátok a jelenlegi otthonotokat,de valahogy/valahol elkezditek a közös életet és meglátjátok,hogy működik-e. Lehet,hogy nem, de én már a békülés más formáját fölöslegesnek tartom.

Vagy végleges szakítás, vagy összeköltözés.

Ha összeköltöztök hátha jobban sikerül tisztázni azokat a kérdéseket amiket most egymást kerülgetve nem tudtok.

2018. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én ugyan 38 éves pasi vagyok, de azt tanácsolom, hogy szakíts vele, bárhogy is fáj. Nem hitte el, hogy egy rokonoddal táncoltál, azaz nem bízott benned, addig elhanyagolt, amíg bepróbálkozott egy másik srácnál, de amint az nem jött össze, te újra képbe kerültél. Ha a sráccal összejött volna a dolog, akkor téged simán dobott volna azóta. Be kell látnod, hogy nem érdemel meg téged és egyszerűen nem működik a kapcsolatotok.
2018. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Még csak annyit tennék hozzá, hogy bármennyire is szeretnék az emberek azt hinni, teljesen tiszta lap nincs. Ha egy kapcsolatban eltűnik a bizalom és az őszinteség, akkor az nem igazán fog működni. 2 hónap az elég hosszú szünet egy kapcsolatban, nem tudom milyen probléma lehet az, amit nem lehet megbeszélni 2 hónapon belül sem. Ezzel a 2 hónap durcival rontottátok el a dolgot, bár a lány ahelyett, hogy próbálta volna tisztázni a dolgot, inkább keresett mást, de te is hibás vagy, mert csak vártál, valamire. Szóval a kép az, hogy megpróbáltátok, elcsesztétek(főleg a lány) és nem működik a dolog. Ennyi.
2018. szept. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!