Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Míg más 2 hét alatt túl van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Míg más 2 hét alatt túl van egy csúnya szakításon, én miért vagyok lelki beteg 2 hónapja?

Figyelt kérdés
Kidobott a barátnőm, összeroppantam teljesen, egy hétig részeg voltam, kiestem a munkából, stb. Egy haver csajt meg a vőlegénye dobta ki, 2 hete, szintén kikészült akkor, de ma látom facebookon, hogy újra kapcsolatban van, méghozzá egy munkatársával.

2018. szept. 21. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán azért dobta ki mert titokban kavart a másik palival...

Egyébként ha éreztél valamit a párod iránt akkor normális hogy meggyászolod a kapcsolat elvesztését. Nem hiszem el, hogy manapság már magyarázni kell hogy igen az érzések létező dolgok.

2018. szept. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp éli meg, van, aki meg évekig sem tud továbblépni. Ez azon is múlik, hogy mennyire ragaszkodtál ahhoz a kapcsolathoz, az életed más területein mennyire szakadnak éppen nyakadba a gondok, milyen emberek vannak körülötted... stb.
2018. szept. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
11%

Mert a nők hónapokat képesek bent maradni egy párkapcsolatban úgy, hogy már képben van a következő bika, addig a férfiak bambán, naivan úgy ítélik meg, hogy minden tökéletes és eszük ágába sem jut időközben beújítani.

Tanulság: mindig legyen a tegezben egy bármikor előhúzható nőismerősöd és párkapcsolatban sose bízz meg bennük feltétel nélkül.

2018. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mert a nők hónapokat képesek bent maradni egy párkapcsolatban úgy, hogy már képben van a következő bika, addig a férfiak bambán, naivan úgy ítélik meg, hogy minden tökéletes és eszük ágába sem jut időközben beújítani."


Én pont fordítva jártam így, mikor még főiskolás voltam. Én azt gondoltam, minden jó, de az úriembernek (aki évfolyamtársam volt egyébként, és nem is a tipikus jó pasi, semmi extra) már megvolt a következő.

2018. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elterelni a figyelmed és másra koncentrálni. Ha folyton ezen kattog az agyad, akkor nehezebben leszel túl rajta.

Esetleg próbàld meg magad előtt reálisan tisztázni a történtek “miért”-jét, nem biztos, hogy ok nélkül történnek a dolgok. Szakítás utàn én általában belátom, hogy úgyse illettünk össze annyira, tehát nem fáj annyira az egész, ha így nézem, nem sajnàltatom magam, hanem próbálom megérteni a történteket.

2018. szept. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
Szakítás után teljesen normális, hogy az embernek szüksége vagy kis időre. Ilyenkor mindenki szomorú és szenved, akit megviselt a szakítás. Változó, hogy kinek mennyi időre van szüksége. Viszont egy idő után eljön az a pillanat, amikor nem az érzelmekre kell hallgatni, hanem ésszel átgondolni a történteket, levonni a tanulságot és belátni, hogy ideje tovább lépni. Az élet nem áll meg, megy tovább és azzal senki se jut előbbre ha valaki hónapokig vagy akár évekig szenved egy olyan ember miatt, aki valójában nem ér ennyit. Aki szeret minket, az miatt nem kell szenvedni, aki meg nem szeret, az meg se érdemli, hogy miatta szenvedjünk és rá pazaroljuk a drága időnket.
2018. szept. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 he84 ***** válasza:
Normális és nem kell szégyellni, ha valaki hónapokig van így. Aki 2 hét alatt túlteszi magát ilyenen, az szerintem nem igazán szerette annyira az illetőt. Ha valakit igazán szeretünk, azt hosszabb ideig hiányoljuk.
2018. szept. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!