Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom anyja ki nem állhat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom anyja ki nem állhat, mert az előző barátnő volt a mindene. Közös régi képeket posztol róluk az anyós a facebookon. Teendő?

Figyelt kérdés

Amiért utálhat : 14 voltam amikor először találkoztam a mostani párommal, ő már akkor belém szeretett. Mivel akkor fiatal voltam vissza utasítottam. Ő elkoltozott, és összejött egy lánnyal, akivel 5 évig volt együtt de végig gondolt rám gyakran keresett stb. Aztán egy alkalommal miattam eljott hozzám. 18 éves voltam ekkor és lefeküdtem vele ami kiderult és ők szakítottak. Ekkor sem szerettem volna tőle így mindenhonnan tiltottam. Eltelt megint egy év megint lett egy barátnője, én felkerultem Budapestre, véletlenül össze futottunk talalkozgattunk és újra megtörtént. Azonnal szakított azzal a lánnyal is miattam. Azóta együtt vagyunk. Együtt élünk, már én is komolyan gondolom felnőttem. 23 vagyok és már én is szerelmes vagyok belé. Soha nem csalt meg senkit senkivel csak velem ezt a két barátnőjét. Az anyja rühell, azt a lányt akivel 5 évig voltak isteníti . A facera feltölt róluk ezer éves közös képeket. Már nem megyek közös családi rendezvényekre, nem veszünk részt. Ritkán el megy a párom, egyedül. Én komolyan gondolom vele, de az anyja úgyse fog nyugodni. A párom szerint ne foglalkozzak vele mert bolond. Van megoldás?

Az anyja egyébként el hagyta 2 éves korában egy ember miatt, a nagyja nevelte és ez nyomott hagyott a barátomba. Nincs szoros kapcsolatuk.



2018. szept. 24. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Párod mondja meg neki, hogy most veled van és ez van.
2018. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ezesetben tényleg nem kell a véleményére adnod vagy foglalkoznod vele.

32/f

2018. szept. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Bence_ ***** válasza:
76%

Ha nincsenek szoros kapcsolatban akkor miért érdekel mit csinál?

Az is érdekel én mit posztok? 😉

2018. szept. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%

Párod úgy látom, kiáll melletted szépen, ez tök jó. Neki kéne megmondani az anyjának, hogyha nem akarja a fiát elveszteni, tanuljon meg viselkedni.


30/N

2018. szept. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Hogy rólatok posztoljon? Engedd el, ne nézegesd, ne kövesd fészen, tiltsd le. Problem solved.
2018. szept. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért is vagyok a facebookon!?

Talán ezt kérdezd meg magadtól.

Nem követek senkit a FACE-en. Ha valakire kíváncsi vagyok, megkeresem, megnézem. A 23 évesek szellemi szintjét nem viszed erősen. Nagyon rezeg az a léc!

2019. jan. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!