Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ütöttétek már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ütöttétek már meg a párotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, annak mi volt a következménye?
2018. szept. 24. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

Engem megütött egy barátnőm. Az volt a következménye, hogy megkértem miközben fogtam a kezét, érveljen inkább, mert ha pofonokkal döntjük el kinek van igaza, akkor természetesen nekem lesz.

32/f

2018. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mostanit soha, pedig 10 éve együtt vagyunk. A volt párom combjára egyszer rácsaptam. A következménye az volt, hogy úgy gondolta, akkor ő is üthet. Először csak a mobilomat vágta teljes erejével földhöz. Később egy vita során nekem ugrott, megrázott teljes erőből, aztán rávágott a nappali ajtó üvegére. A szilánkok a szomszéd falig repültek és ha fél méterrel arrébb állok, ma nem lenne arcom. Akkor szakítottam vele, de fél év múlva összejöttünk, mert nem tudtam egyedül fenntartani egy házat. Később vezetés közben leverte a visszapillantó tükröt, össze-vissza üvöltözött és eszelős száguldásba kezdett. Nem sokkal utána végleg szakítottam vele.
2018. szept. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 Bocsánatot kért tőlem. Ez lett a következménye, és sírt. Megérdemelte. Mástól többet kapott volna, ha valaki a helyembe lett volna.
2018. szept. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Igen, szexes tema miatt, ugymond onvedelemkent.

Jo nagy szex lett a kovetkezmeny.

2018. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Direkt soha.

Balesetből igen, pl csikizett, kértem, hagyja abba, nem tette, kalimpálás közben állom vágtam. Meg hasonló dolgok, de ilyeneket én is kapok néha, megesik :D Semmi következménye nem volt egyiknek sem.

2018. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
92%

Csináltam régen ilyet még én sem értem miért.

Amikor hazugságot hazugságra halmozott és a végére már annyira nevetséges hülyeséget mondott, hogy megalázónak éreztem, tehetetlenségembe megpofoztam.

2018. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!