Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz.Szóval suliban volt 2 lány barátom.

Legyen egyik Fanni.Másik meg Vivi.Legjobb barátaim voltak.(Fiú vagyok) Minden szünetben együtt voltunk 2osztályal lentebb voltak.Facen beszélgetünk suli után találkoztunk.Jött egy új lány suliba akivel összejöttem kicsit hanyagoltam öket.De persze probáltam velükis lenni.Nem tartott sokáig 2 honapig jártunk de vége lett.Különös modon Vivi is akkor szakitott a barátjával.Elhivták bulizni hozzájuk bisex a csaj szoval smárolt az exemel.Amit eltitkoltak elölem.Meg szerelmet valot neki stb. Ez kiderült akkor nagyon össze vesztünk.1honapig nem beszéltem vele.Majd kibékültünk erre elmondta hogy igazából belém szerelmes.Elkezdtem közeledni felé de állandoan vissza utasitott.Majd végül lezártam hogy jó akkor hadjuk egészet.Össze jött az exével.Majd eltelt pár hét Fanni felhivot telefonon hogy össze vesztek és öngyilkos akar lenni Vivi(barátjával veszet össze)Könyörgöt nekem hogy csináljak valamit mert közel lakok.Lementem hozzá megkérdeztem mibaja.Jolvane stb.Meg hogy miért jöttem.Végül kibékültünk és megbeszéltük hogy barátok maradunk.Majd Fanni mondta menjünki hozzá.Vivi nagyon depreszios volt ezért elkezdtünk inni.Már nagyon ittas volt mikor elkezdte nekem magyarázni hogy igy ugy szeret tökéletes vagyok stb.Majd végül lenyomot az ágyra és megakart csokolni mondtam neki megfogod bánni.Ere azt mondta nem hát megtörtént egész éjjel provokált és felakart izgatni de végül nem történt semmi.Majd másnap kiderült hogy nem is szakitott a barátjával.És velem csalta meg amin nagyon ki akadtam.Söt kérte tölem hogy ne mondjam el neki..Felidegeltem magam és elmondtam a srácnak.Természetesen Fanni is védte hogy hazudok stb.És én nem történt semmi lehordtak mindenek.Most akkor ez melyikünk hibája lenne? Ettöl rossz ember lennék?



2018. szept. 24. 19:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Lehet véletlen rossz kategoriába tettem bár azt se tudom hova kelet volna.
2018. szept. 24. 19:12
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak kegyetlen rosszul választasz "barátokat".

Kicsit sajnállak is mert ezek alapján fogalmad sincs milyen egy igaz barát.


Én a 2 csajt kizárnám az életemből, mert csak 2 szarkeverő liba. És modj el "10 mi atyánk" hálaimát, hogy a Fannika addig szenvedett amíg nem lett belőle semmi.

A 2 lány csak játékként űzi az érzelmeket mert nem érzik mi a tét. Addig szállj ki amíg nem tesznek tönkre!

Te ennél jobbat érdemelsz!


N

2018. szept. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma olvastam, hogy felmerült, hogy vissza ellene állítani a 18 éves tankötelezettséget, mert egyre butábbak a gyerekek. A ti példátok bizonyítja, hogy felesleges lenne, hiszen ha 28 éves korotokig iskolába járnátok, akkor is menthetetlenek maradnátok. A véleményemet kérted. Én ezt gondolom.
2018. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem értem tanulásnak mi köze a kérdéshez.
2018. szept. 24. 19:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Szépen ideokádtad az egészet. Bekezdésről, sortördelésről hallottál?
2018. szept. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt a két csajt hagyd a fenébe. Most is kevernek kavarnak később se lesz ez másként. Nem a barátaid. Lehet te szeretnéd ha azok lennének de nekik te cseppet sem vagy az. Játszanak veled és kihasználnak.
2018. szept. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszokat.Megnyugodtam akkor nem az én hibám.

Legközelebb írok akkor bekezdést...

2018. szept. 24. 20:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!