Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan akinek a párja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan akinek a párja nem szereti a kutyákat?

Figyelt kérdés

Később sem szerette meg? A gyereketek szereti a kutyákat?

Tudtam, hogy nincs oda a kutyákért,de mióta összeköltöztünk még inkább utálja őket. 3 hónapos a kislányom ezért bele mentem, hogy a garázsban lesznek a kutyák, de már ott is zavarja :/ Naponta megy a vita ezen. Nem tudom mit tegyek :(



2018. szept. 24. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Ezt kedves inkább a családi kapcsolatok kategóriában!

Itt nem találsz olyan állatszeretetőt, aki úgy választ magának barátot, társat, hogy az ne menne át az állatszerető rostán! Nálam is elképzelhetetlen.

2018. szept. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon szeretem az állatokat, főleg a kutyákat. De ki nem álhatom az olyan nőket akik gyerekpótléknak vagy pasipótléknak tartanak állatot, kiragadva azt a természetes környezetéből, nem engedi hogy a szerencsétlen jószág az ösztöneit kiélje, emberi tulajdonságokkal ruházza fel és emberként kezeli.

Az ilyen idióták állatkínzók akiket fel kellene jelenteni.

Akik kutyát lakásban tartanak (kivéve a csivava féléket) azt is börtönbe zárnám aztán meglátná milyen érzés.


Aki helyén tudja kezelni az állatokat arra mondják hogy állatkínzó. Fordított idióta volágban élünk.

2018. szept. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt. Én szeretem a kutyákat, de az ember világ életében viszolygott tőlük. Aztán nagy küzdelmek árán belement, hogy legyen (bevontam a nagy döntésbe, Ő döntötte el, hogy az esélyes kutyuk közül melyik legyen a "kiválasztott".) Nem mondom, hogy könnyű menet volt, de mostanra megkedvelte ezt a kis lököttet, viszont a többi kutyát változatlanul utálja. Mondjuk jó lenne tudni, hogy mi zavarja a párod a kutyáidban? Nálunk pl. az ugatás volt ilyen- én megneveltem az ebet, már csak akkor ugat néhányat, ha valaki jön. Szobakennelbe szoktattam, szóval nem lábatlankodik 0-24-ben a lakásban, így teljes nálunk a családi béke.
2018. szept. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Leszögeznèm, hogy imàdom a kutyâkat. De, attól rosszul vagyok, mikor lakàsban tartjàk. A kutya kintrr való, kintre is úgy, hogy MINDEN NAP sètèltatni kell. Neki is kellenek az ingerek, a foglalkozàs. De, ezt nem azt jelenti, hogy bejöhet a konyhàba, ahol eszünk, meg ràfekhet a kanapèra, ahol mi alsz7nk stb stb. Attól meg vègkèpp hànyok, mikor bent van a kutya, csecsemő van, ès azon a padlón csúszik màszik a gyerek, aki mèg jàrni nem tud, amelyiken a kutya is màszkàl, fekszik. Meg mikor etetőszèkben ül a baba ès tolja oda a fejèt a kutya a kajàjàhoz, tàlcàjàhoz. Undoritó ès higièniàtlan. Nagyon klasszak a kutyàk de nem lakàsba valók, ès nem lehet őket úgy kezelni mint az embert. Igen okosak meg èrzelemgazdagok ez tàny, de nem emberek.
2018. okt. 3. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ui: a szobakenel meg àllatkinzàs. Attól jobb ha az udvaron van.
2018. okt. 3. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
HM. Másfél kilós állatot kintre? Télen az az állatkínzás. A kennelbe önként megy, senki nem tart pisztolyt a fejéhez- a nevelés csodája. Üdv a 20.szazadban
2018. okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!