Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem ad puszit a párom. Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ad puszit a párom. Miért?

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves kisfiunk. Sose szeretett nagyon csókolózni a párom, de minden nap ölelt és puszilgatott sokszor a 3év alatt , ma már nem. Hazaér a munkából, bem ad puszit és ha szóváteszem azt mondja azért mert fáradt. Nem alap, hogy köszöntsük puszival egymást? Szerintem de.... Massal nincs kapcsolata , ezt tudom biztosra, csak nem tudom miért van ez vele..:(
2018. szept. 24. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

"Massal nincs kapcsolata , ezt tudom biztosra"


jaj de hulye vagy kerdezo

2018. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Magyarul vagy angolul nem adja a pussy-t? 😎
2018. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor adj te neki!
2018. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet fáradtnak lenni egy puszi adásához? Az aztán marha megerőltető, de tényleg :D


Az ilyen "apró" jelek mutathatják, hogy egy kapcsolat valószínűleg elindult a lejtőn és eluralkodott benne a megszokás. Ha több ilyen jelet tapasztalsz a mindennapokban, joggal aggódhatsz a közös jövőtöket illetően.

2018. szept. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt sosem tudhatod biztosra, hogy nincs más kapcsolata. A legaranyosabb, legkedvesebb, mindenkin segítő ismerősömnek is van egy másik arca, az életbe senki nem mondaná meg róla, sőt el sem tudnád képzelni, hogy hogyan szakít rá időt.. szóval nem tudhatod biztosra.


A másik, hogy ha a kapcsolatotok ellaposodott, akkor miért nem próbáljátok meg feldobni valamivel?

Az, hogy fáradt egy puszira kifogás. Valószínűleg túlságosan is megszoktátok egymást, és a partnerednek is fárasztó már az egész. A gyereket egyáltalán akarta? Terveztétek? Mióta megvan foglalkozik azért vele?

2018. szept. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Hogy lehet fáradtnak lenni egy puszira? Olcsó kifogás. Abban pedig soha nem lehetsz biztos, hogy nincs neki más. Én együtt vagyok valakivel hosszú évek óta, túl az ötödik éven, pedig felesége van. Na gondolom az ő felesége is ezt mondja, hogy biztos nincs neki más...külvilág felé tökéletes család, minden szuper, senki el sem tudná ezt képzelni.
2018. szept. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Megcsal,téged a szülés \gyerek miatt már nem tekint nőnek,stb...
2018. szept. 25. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
rádunt,már nem szeret.
2018. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!