Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy nem tudja megmondani?

Figyelt kérdés
A parommal tobb mint ket eve vagyunk egyutt. Igaz sokat vitazunk de ennek mindig az a "magja" hogy feltekeny tipusuak vagyunk. Mindig nagy a balhe vagyis ha osszecsattanunk akkor kimeritoen sokat viatzunk de a vegere mindig megbeszeljuk es kibekulunk. Alapbol hasonlo gondolkodasuak vagyunk. Es a mi nap es ossze vesztunk es ra kerdeztem hogy valojaban miert szeret o engem?,es errr csak annyit mondott hogy nem tudja igazabol van bennem valami ami nagyon izgatja velem kapcsolatban. De ez mi?? Es milyen kapcsolat ez akkor?
2018. szept. 25. 06:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ez kerlek szepen olyan amikor ket hulye ember egyutt van, tudjak hogy rossz nekik de egyiknek sincs batorsaga szakitani. jellemtelen emberek.
2018. szept. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En azert nem szakitok mert tudom hogy tenyleg szeretem(...)
2018. szept. 25. 08:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Az teljesen lényegtelen, hogy szereted, az semmire se kifogás, normális ember félre tudja tenni az érzelmeit és képes racionális döntést hozni, ha a helyzet megkívánja. Viszont ti maradjatok együtt mindenképpen, két ekkora jellemhibával bíró ember keserítse meg egymás életét, addig is elkerülitek a normális embereket. További kellemes szenvedést, nehogy még a végén kezdjetek magatokkal valamit vagy szüntessétek meg a beteg kötődési mintáitokat. Tudod nincs olyna, hogy féltékeny típus, ez egy gusztustalan tulajdonság, ami önismerethiányból, önbecsüléshiányból és szar felnőttkori kötődési mintákból ered, de semmi mentség nincs rá, mert minimális önfejlesztéssel megszabadulhat túle az ember, ha nem lusta hozzá. Ti azok vagytok, úgyhogy szenvedjetek csak, az összes kapcsolatotok rá fog erre menni, aztán vagy tanultok belőle, vagy nem.
2018. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincsen önbizalmatok. Ezzel kell kezdeni valamit, és egymásban bízni....
2018. szept. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!