Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hisztis, vagyok 3 honapja kezdődött es olyan 2-3 hetente előjön?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Novemberben leszünk három éve egyutt a barátommal,20 évesek vagyunk,első kapcsolat,szerelemmel szeretjük egymást,alapvetően jo a kapcsolatunk.

Mostanaban viszont olyan hülyeségeken hisztizek h pl ha megyünk valahova nem csinálunk közös képet,vagy szép lányokat kovet instagramon,szóval tényleg iylen hülyeségek... ilyenkor nagyon rosszul érzem magam de eltelik pár nap es nem is ertem hogy miért voltam ilyenen kiakadva.

Tudnátok segíteni hogy esetleg mit lehet iylen esetben tenni? Próbálok figyelni hogy kevesebbet akadjak ki de nem ilyen egyszerű sajnos...



2018. szept. 25. 10:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
inkább sz.pd le az megnyugtat majd.
2018. szept. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Xar kapcsolatban xar alakkal én is hisztis lennék.

Jah nem, nem lennék ilyenben, ilyennel :D

Szóval megérdemled :D

2018. szept. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Valamiért elkezdtél nem bízni saját magadban, hogy te elég jó vagy a párodnak. Szerintem.

Nem történt valami köztetek, ami megrengette a bizalmad? Vagy veled valami (akár egy rossz komment valakitől), ami miatt kevesebbnek érzed magad?


30/N

2018. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

1-es azzal nem szokott gond lenni hidd el ;)

2-es tényleg ebből szűrted le hogy szar a kapcsolatom? A kérdés nem erre irányult,tisztaban vagyok vele hogy jo a kapcsolatunk,csak a "hisztimet" szeretnem kezelni

2018. szept. 25. 11:00
 5/19 A kérdező kommentje:

3-as

Az a gond hogy régóta kisebbségi komplexusom van,mármint nem tartom magam csunyanak,csak ha meglátok mondjuk egy igazan szép lányt akkor egyből arra gondolok hogy miylen jelentéktelen vagyok hozza képest...

2018. szept. 25. 11:01
 6/19 anonim ***** válasza:
59%

Nagy boldogság lehet, ahol a hapek instás ribaczokra veri, és veled még fotózkoni se akar, ne hogy felvállaljon :D

Neked akkor mi a xar kapcsolat babám? :D

2018. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudod kezelni, mivel azért "hisztizel" mert nem érzed jól magad abban a helyzetben vagy bizonyos eseményektől.Mindig vissza-vissza fog térni.


Én ezért szeretek egyedül lenni mert kiegyensúlyozott és erős vagyok, párban meg fel tudnék sokszor robanni. Na de huszonévesen még nem opció a társtalanság, úgyhogy nem tudom mi a megoldás.

2018. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
17%
PMS lesz az.
2018. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
86%

Uralkodj magadon és kész. Ilyenkor gondolj arra, hogy a pasid azért van veled, mert te kellesz neki. Hidd el, ha nem akar veled lenni, le fog lépni, amíg nem lép le, addig téged akar.

Mindenkinél van jobb, nála is. Mégse akarod egyből lecserélni.

2018. szept. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!
2018. szept. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!