Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolatban normális ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban normális ha a férfi mindig ilyen?

Figyelt kérdés
Nem beszélünk a világ dolgairól,sem országunk ügyeiről mik történnek,semmilyen hírekről.Munkahelyi dolgaimat se mondhatom el,nem kíváncsi rá.Max. azt nyugtázza ,hogy feljebb léptem,de semmi más,semmilyen sztorit nem mondhatok,nem úgy van hogy leülünk,és beszélgetünk.Munkáját összefoglalja ha kérdezem 3 mondatban.Ha véletlenül beszélgetünk,ami nem sok idő,az kimerül a közös ismerősökről hallott dolgokról,vagy mi van velük.Múltbeli dolgok ohne,jövő úgyszintén,max. milyen ötletei vannak,amiből már volt ezer,de egyiket sem valósította meg.Persze az összes ilyen dolgot már kibeszéli munka után vagy közben a haverjaival,aztán már csak fárasztja a beszéd,mert mire hazaér fáradt,nyűgös,megivott pár sört,untatja a dolog.Hát szerintem ez rohadtul nem normális hogy egész életemben ez legyen.Nagy ritkán akkor tudtunk talán beszélgetni hosszabban,ha én is ittam valamit,meg ő is,józanul nem tudunk beszélgetni.Ez csak itt nálunk defekt,vagy vannak ilyen defektes kapcsolatok ? Hozzá kell tenni egy értelmes pasi,aki tényleg sok mindent tud,van tudása,sok mindenhez ért,én se vagyok hülye,de hogy akkor miért futottunk ezzel így vakvágányra,érdekes.Kocsma-haver dolgot munka után nem akarja elhagyni,ami pár óra ugyebár,és estig tart.
2018. szept. 25. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Megfulladnék egy ilyen kapcsolatban és ilyen ember mellett.
2018. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én egész biztosan nem kínoznám magam egy olyan alak mellett, aki így szarik a fejemre, de te mégis együtt élsz vele, úgyhogy annyira nem zavarhat.. Nem sok önbecsülésed lehet. A férjem sem egy szószátyár típus, mint ahogy én sem, nem csacsogunk a semmiről, de az teljesen alap így is, hogy megbeszélünk mindent és mindig szívesen beszélgetünk egymással.
2018. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én dobnám, de ez én vagyok.
2018. szept. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen,hogy az ilyen gyökereknek van párja.

Ez mondjuk a nőkre nézve kínos...

2018. szept. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bence_ ***** válasza:
59%

Ez a társas magány?

Megszoktátok egymástól kérdezni, hogyan tehetném jobbá a napod?

Ha ezen már túl vagytok akkor figyelj magadra és pl lépj!

2018. szept. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a volt férjem. El is váltun 1 év gyötrődés után. Ő sem változott 40 felett már semmit. Neki úgy jó volt. Szakíts, ha nem bírod tovább.
2018. szept. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kozos program? Szex jó? Valami elmúlt köztetek, őszinte beszélgetések,az az erzes hogy beszélgessetek egymással,jol szorakozzatok..Pasi se valami izgalmas alak lehet,eléggé maga alatt lehet
2018. szept. 30. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez lehet a baj.Valami miatt jobban erzi magat a kocsmaban,ferfiak kollegak tarsasagaban,mint veled.

Az a baj,hogy ez sok ev utan is kialakulhat,mint nalunk anno.A gyerekek,csalad,problemak elol menekult a haverokhoz.Igaz,mi szinte gyerekfejjel hazasodtunk ..


De ha ti meg az elejen tartotok,es mar ez van,az eleg nagy baj . .

2018. szept. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!