Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ő az aki Facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ő az aki Facebookon bejelölget kamu profilokkal?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem beszélek a pasival. 2-szer találkoztunk, de aztán megszakítottam vele az ismerkedést, mert úgy gondoltam hogy ő csak a szexre megy. Ezután 3 napig hívogatott, írt, még annak ellenére is hogy én megmondtam hogy nem akarok tőle semmit. Majd csak akkor állt le, amikor mondtam hogy a rendőrségre megyek, ha nem hagyja abba. De azóta azt vettem észre hogy kamu profilokkal jelölget be valaki, visszautasítom a jelölést, utána egy pár hétre rá, egy másik kamuprofil jelöl be.
2018. szept. 27. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján elég valószínű.
2018. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Ez 50-50%. Engem is be szoktak kamu profilokkal (is) jelölni, vannak akik így szeretnének vagy próbálkoznak ismerkedni, de benne van a pakliban az is, hogy tényleg ez a srác jelölget be téged.

Ha nem érdekel téged ez a srác, akkor hagyd továbbra is figyelmen kívül, ha meg kíváncsi vagy, akkor esetleg kérdezz rá, hogy honnan ismer téged.

2018. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!