Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítségre/tanácsra lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre/tanácsra lenne szükségem, volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy jól működő 2 éves kapcsolatom. 18 éves lány vagyok, ő 20.

Még nem volt kapcsolatom rajta kívül.

Nagyon szeretem őt, vonzódom hozzá, ő jelenti számomra a menedéket, de most jött egy fiú akinek úgy néz ki bejövök.

Nem más kapcsolatra vágyom csupán imponál a kedvessége és hogy tetszem valaki másnak is.

Szívesen ki tudnám próbálni újra az ismerkedést, friss udvarlást, ismerkedést. De ha arra gondolok el kéne hagyni a páromat, hogy ezt meg tudjam tenni, akkor fájni kezd a lelkem, a szívem, egyszerűen mindenem borzong. Mit tudnék tenni?

Valami újra vágyom, de a régivel. Ez bolondul hangzik tudom. Tanács?

Köszönöm előre is.


2018. szept. 28. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Tanács: mond el ezt a barátodnak is és találjátok ki együtt az új dolgokat.
2018. szept. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ez fellángolásnak tűnik. Az első kapcsolatok, főleg a tiniszerelmek, többnyire emiatt omlanak össze. Első szerelem, aztán eltelik 2 év, megszokjátok egymást és már nem annyira intenzív az érzés (ez MINDEN kapcsolatban így történik), aztán jön egy új lovag, ismét lepkék a gyomorban, hú-hú-hú. :) Még nincs tapasztalatod a fellángolással kapcsolatban, tehát jogos a kérdésed, az alábbiakat tudom hozzátenni ismeretlenül.


1. Nekem nagyon nem lenne szimpatikus egy olyan fiú, aki, annak ellenére, hogy én foglalt vagyok, csapja nekem a szelet. Bár én nem is vagyok 18, lehet akkoriban bejött volna, de a tapasztalat azt mutatja, hogy ha nekem csapta a szelet párkapcsolat ellenére, akkro másnak is fogja, amíg velem van.


2. Ha minden oké a kapcsolatodban, akkor az új lovag helyett lehet csak fel kell frissítenetek a kapcsolatot, 2 év, főleg a te zsenge korodban nagyon hosszú idő. Randizzatok újra, menjetek el valahova kettesben, csináljatok úgy, mintha nemrég jöttetek volna össze. A kapcsolatot ápolni kell, ha 2 évig csak lassú megszokás jellemzi a kapcsolatot, nyilván nem fog olyan magas fokon égni a szeretet közöttetek.

2018. szept. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális egy hosszú kapcsolatnál. Mint minden embernek, neked is jól esik, ha másnak is bejössz, növeli az önbizalmad. A kérdés az, hogy te mit szeretnél jobban, hogy megmaradjon a komoly kapcsolatod, vagy inkább egy bizonytalan felpezsdítőt. Merthogy attól, hogy bejössz neki, még nem biztos, hogy komoly a szándéka. Ha szereted a párod és vele akarsz maradni, nem foglalkozol mással. Ha pedig elbizonytalanodsz, nincs értelme a kapcsolatodnak. Én 17 voltam, mikor összejöttünk, volt részem ilyenben, de soha nem hagytam és nem is hagyom el hülye kis kalandért a férjemet. :) 25/N
2018. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!