Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez normális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális egy fél éves kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy hónapja együtt töltöttünk a párommal egy hosszú nyaralást ami remek volt, és az összeköltözést is fontolgattuk (bár megjegyezte hogy fél az elköteleződéstől, de azt mondta imád velem lenni).

Most elutazott a munkája miatt egy hosszabb időre, és nekem borzasztóan hiányzik, (már egy hete távol van) de úgy érzem én neki nem. Majdnem minden nap beszélünk, de nem mondja hogy hiányzom, akkor sem ha én mondom neki, és mikor rákérdeztem hogy tapadósnak talál-e, nem mondott rá semmit. A beszélgetések pedig inkáb olyab hangulatúak mintha várná hogy vége legyen.

Nem értem a viselkedését, és ezt a változást.


Lehet hogy rájött hogy jobb neki nélkülem?

Nem tudom vele megbeszélni, nem szeretnék ilyen komoly témákat telefonon feszegetni, főleg így, hogy még nagyon sokáig távol lesz.



2018. szept. 28. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Hát lehet nem hiányzol neki annyira. Ha szeretnék valakit, én pl biztos nem bírnám ki, hogy ne adjam a másik tudtára, főleg, ha az hamarabb jelzi felém, hogy hiányol.
2018. szept. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
Tènyleg baromi tapadósnak tűnsz, valószínűleg ezzel fogod eltaszítani magadtól, bár hogy a "hiányzol"-ra még egy "te is"-t se tud kibökni, ez is fura.
2018. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Számomra normális, de én nem vagyok az a ragaszkodó, mindennapos kommunikációt és folyamatosan visszajelzést igénylő ember még akkor sem, ha fülig szerelmes vagyok. Arról nem is beszélve, mennyire gyűlölöm a chatelgetés és telefonálást.. Ha eddig minden rendben volt, szerintem itt inkább arról lehet szó, hogy leterheli a munka, mellé rengeteg fárasztó inger éri a környezetváltozás miatt és akkor még jön a tapadós barátnő, aki elkezd kombinálni, ha nem a megfelelő szavakat használja (bocs, de a leírásból ez jön át).. Nem csodálom, ha annyira nem tűnik épp lelkesnek. Ettől még szerethet, de minden együtt valszeg kicsit sok. Meddig marad kinn? Bele fog szerintem ebbe rázódni, de azt fontoljátok meg, hogy lehet a mindennapos telefonálgatás helyett váltanotok kellene arra, hogy inkább párnaponta Skypeon beszéltek, az sokkal személyesebb.
2018. szept. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazatok van. :( sajnos ugyan abban az időben mikor ő elment, sok olyan esemény történt az ami miatt boldogtalan lettem a saját életemben. Valószínűleg ezt terhelem rá, ha nem is tudatosan. Igyekszem ezt abbahagyni, remélem nem rontottam el nagyona dolgokat. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2018. szept. 28. 20:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet neten nem tudja kifejezni magát mint előben.
2018. szept. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindennap beszéljetek telefonon pár percet és ennyi. Azt hiszem egy kapcsolatban ez elvárható. Ennél többet csak akkor, ha igényetek van rá, amit pedig normálisan meg lehet beszélni és kompromisszumot lehet kötni.
2018. szept. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 os.. pont ezaz.. tapadós. pont hogy ne hivogassa minden nap :D várja meg míg ő hívja ilyenkor ez a megoldás.. ha hirtelen nem tapad el kezd parázni a pasi. Én tudom. nem jött át mindenkinek a lényeg xd Egyértelműen tapadsz.. amelyik csajban ég a láng fixen tapad. Sokan mondják is konkrétan hogy "mond el hogy szeretsz légyszi" :DDD ful gáz szerintem ez amúgy. 4 éves kapcsolatom volt legutóbb.. állandóan muszáj volt mondogatnom.. végén már olyan volt szinglinek lenni mintha fuldoklóként levegőt kapnék.. egy jó nagy OXigén palackot!! baromi parák és nyomulósaktudnak lenni a nők..csakhát magukat nem veszik észre sokszor.
2023. aug. 23. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!