Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sem probléma, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sem probléma, ha a barátnőm tudtával másik nővel is rendszeresen együtt vagyok?

Figyelt kérdés

Mindkettő hosszú távú kapcsolat.

Nők véleményét várom.



2018. szept. 29. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha találtál ehhez 2 embert akkor nem mindegy mi mit gondolunk?
2018. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Mert szeretném ha hárman összeköltöznénk és az ismerősök is elfogadnák, hogy hárman együtt vagyunk.

Ezért vagyok kíváncsi, ki mennyire ítéli ezt el.

2018. szept. 29. 18:21
 3/18 anonim ***** válasza:
49%

De probléma. Probléma a gyermekeknek, akiknek ezt a mintát adjátok, magatoknak is, mert nem csak egymást, de saját magatokat is becsapjátok. Később meg amikor már megvénhedtek, akkor az ilyen esetekből következnek a tragédiák.


Kíváncsi lennék, ha a nőciknek is lenne plusz pasijuk, neked mennyire tetszene, osztozni:DD


Mai modern emberkének akarod beállítani magatokat, miközben több ezer éve teljesen nyilvánvaló hogy Isten mit mond rólatok, és mindazokról akik ezt cselekszik:)

2018. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az ilyen kapcsolatban felnövő gyerekekkel nincs semmi baj. Van már ilyen gyerekes család Magyarországon.

A nőknek miért kellene más, ha jól kielégítem őket?

2018. szept. 29. 18:57
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Miért kellene nekik más? AMiért neked. A változatosság kedvéért. Megunják ők is, hogy mindig ugyanaz.
2018. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Majd 2 nö fog csalni jajj de jo lesz😁

De tenyleg!Egy nönek egy pasi is keves sokszor

nem àm h mèg azon az 1en is osztozkodni kelljen?????

2018. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Amig a baratnod az aktus elott tud rola...

Szerintem nem gond, mert az igy nem megcsalas.

Es a szex, amig mindegyik fel hozzajarulasaval megy, addig okes.

2018. szept. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha nektek megfelel, minek várod mástól, hogy helyeselje, vagy támogassa? Úgysem változtatnátok negatív vélemények esetén. Egyébként a barátnőid is lehetnek más férfiakkal, ha éppen ahhoz van kedvük?
2018. szept. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%

Van ilyen.

5 évig éltünk így hármasban egy hangos szó nélkül.

Szép időszak volt.

2018. szept. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#8:

A barátnőim nincsenek más férfiakkal, én sem vagyok más nőkkel. Nem szeretnénk kockázatosan élni és jól meg is vagyunk most így.

Valaki írta, hogy egy nőnek még egy férfi is kevés. Nálunk ez nincs így, elég vagyok a 2 lánynak.

2018. szept. 30. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!