Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam el randizni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel rendszeresen egy közösségbe járunk. Mivel fiatalabb nálam 7 évvel (én 28 vagyok), értelemszerűen sokáig, mint nőt, észre sem vettem. Viszont ahogy ő is felnőtt, nagyon helyes fiatal nő lett belőle, és úgy látom, hogy én sem vagyok neki közömbös. Lesütött szemmel mosolyog, amikor köszönök neki, vagy fülig érő szájjal integet nekem messziről. Segítenétek, hogy hogyan kéne egyáltalán úgymond "komolyabb" vízekre terelni a beszélgetést?
2018. szept. 29. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hívd el megnézni valami kiállítást.
2018. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól haladtok mit akarsz? Hívd meg egy sétára stb, beszélgettek, felhozod a témát.. aztán a többi úgyis adja magát:) Láthatóan tetszel neki, szóval ha nem vagy túl nyomulós,és nem akarsz ajtóstul rontani a házikóba, akkor szerintem elég jó úton haladtok..
2018. szept. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó olvasni, hogy jól állok! :)

Köszönöm!

2018. szept. 29. 19:20
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Nincs mit:)
2018. szept. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossz kategóriába raktad a kérdést.
2018. szept. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!