Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt a férjem részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt a férjem részéről?

Figyelt kérdés

Ritkán zördülünk össze, de nemrég eléggé összekaptunk. Pontosítok, inkább én veszekedtem, belőle nincs az az isten, ami kihozza, hogy indulatosan viselkedjen.

És a tőle megszokott higgadtsággal megkérdezte, hogy oké, hogy éppen szapulom, de még mindig nem derült ki, pontosan miért, ezért szeretné tudni, hogy mi idegesít benne.

És elmondtam. Csak úgy záporoztak a mondatok. Jópár évi feszültség kijött. Ő meg meg sem sértődött, hanem a kezébe temette az arcát és: "Istenem, köszönöm, végre nem játszmázol és nem viselkedsz passzív-agresszívan, hanem végre csak sikerült belemondanod a képembe."

És megölelt, elkezdett sírni.

És azóta tényleg figyel azokra, amiket mondtam.

És elég hiteles is volt, amit reagált. Ő abszolút nem játszmázik. Mikor olyan mogorvább voltam vele, sokszor kért, hogy "Nagyon szépen kérlek, mondd el, hogy mit követtem el. Ha nem tudom, mit csináltam, hogyan hozhatnám helyre?"

De én hülye, nem mondtam el soha.

Szóval szerintetek az a játszmázós, sírós rész mi volt?


2018. szept. 29. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Te játszmázol. Ő próbál normális módon kommunikálni, csak ahhoz ugye két ember kellene.
2018. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Hát azért nem lehet ebbe többet bele látni, mint ami volt.

Elege volt abból, hogy veszekszel és nem vagy képes elmondani mi is a bajod. Ennyi.

2018. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csúnyán mondva örömébe elsírta magát, hogy végre érti mi bajod van vele?! :D
2018. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
98%
Fogd meg ezt az embert és el ne engedd soha!!!!!
2018. szept. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem lehet valakivel nyíltan és őszintén kommunikálni? Miért kell mindent túlbonyolítani? Szerencsétlen lélek örült neki, hogy végre társként tekintettél rá, emberszámba vetted.

Figyelj rá jobban, ilyet többet ne csinálj vele, ennél jobbat érdemel.

2018. szept. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Én rühellem a passzív-agresszív emberkéket, úgyhogy ha nem vágott ki eddig, inkább most próbáld megfogadnia tanácsát, és használd a szádat, ha valami baj van...

N

2018. szept. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keress fel egy pszichológust, hogy segítsen normálisan kommunikálni. Kár lenne, ha emiatt menne tönkre a házasságot. Valószínűleg otthonról hozott rossz mintáid vannak, amin dolgozni kellene. A férjed próbálja jól csinálni, de egyedül nem megy neki.
2018. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is fogd erősen ezt az embert és ne engedd el!!!

Ha bajod van, akkor pedig kommunikálj és ne szapuld!

2018. szept. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!