Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy nős férfibe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nős férfibe?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival egy baráti társaságon keresztül.Tudtam vannak gyerekei és hogy nincs minden rendben a házasságával.Az érzések csak jöttek,nagyon megtetszett és viszont.Azt mondta,elhidegültek már a feleségével,csak a gyerekek miatt vannak együtt.

Nyitott felém és ellenállhatatlan volt.Összejöttünk.Ő elmondta a feleségének,a feleség elküldte otthonról.Ekkor lelkiismeretfurdalásom lett,hogy olyanba tenyereltem,amibe nem kellett volna.Valószínű,hogy amit ez a férfi felém kommunikált,az nem teljesen fedte a valóságot.

Két hónap után visszament a feleségéhez.Nehéz volt elengedni,mert már beleszerettem de megértettem,hogy ott a családja.

Pár hét múlva újra felkeresett,hogy a feleség már nem tud bízni benne és el fognak válni.Még hazajárt de alkalmanként nálam aludt.Majd egyszer csak azzal állított be hozzám,hogy a feleség kirakta és csak hozzám tud jönni.Befogadtam bár fura érzés volt,hogy vajon a feleségével már biztos nem szeretik egymást?

A nő biztos berágott rá hiszen nem költöztek külön de a férfi már nálam aludt.Nem gondoltam volna,hogy képes leszek valaha ilyen helyzetbe belemászni de szerelmes vagyok.Nyomaszt,hogy az a nő mit érezhet ebben a helyzetben.Ahányszor ilyen sztorit hallottam,örültem ,hogy én nem kerültem ilyen helyzetbe....ezidáig.Félek mi lesz ebből.Félek csak kihasznàl és a lelke mélyén visszamenne a feleségéhez.Volt már közűletek valaki hasonló helyzetben?


2018. szept. 30. 04:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Ne emészd magad a férfi is lépett. Nem az volt, hogy egy boldog családi kapcsolatot robbantottál szét. 41f
2018. szept. 30. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

ez az ember látszik rosszul csinálja a dolgait.

Felesége és gyerekei mellett más nővel volt együtt, nem ez a baj, hanem, hogy melette csinálta.

Aztán visszament hozzá, ebből is látszik, nem tudja mit akar.

Kirakták, és egyből hozzád futott, megint mondom, nem az a baj, de egy ilyen kapcsolatot, gyerekkel le kell zárni, mielőtt beleugrasz egy másikba. Egy férfinek is van lelke (nem mindenkinek) és idő kell neki elengedni gyakorlatilag az egész életét, és újat kezdeni.

"Félek csak kihasznàl és a lelke mélyén visszamenne a feleségéhez"

simán meg is eshet, ahogy megesett avval a nővel is. Nem sokat tudsz tenni, ha már benne vagy, megvárod amíg lejátsza magában azokat a dolgokat amiket igazából egyedül kéne egy válás után. Hiába van lelkiismeret furdalásod, nem tudsz mit tenni. Hacsak nem te küldöd vissza a feleségéhez...

2018. szept. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

Egy tipikus, bizonytalan férfi.

Nézd, ha szereted, akkor próbáld megerősíteni abban, hogy te mellette állsz. Nincs miért lelkiismeretfurdalásod legyen, a házassága már azelőtt szétment, hogy te a képbe kerültél. Különben nem is történt volna semmi köztetek! Ha igazán szerelmes vagy belé, akkor küzdj tovább kettőtökért.

2018. szept. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy visszament, egyértelmű jel arra, a házassága nem volt rossz, szereti a feleségét. Különben nem ment volna vissza, hanem harcol a gyerekért.

De legalább ő őszintén megmondta, hogy azért ment oda hozzád, mert kidobta az asszony, és nincs hova mennie. Igen, kihasznál. De te őt akartad, hát most megkaptad. Végigasszisztàlhatod, ahogy elgyászolja a házasságát. Csak pàr év, és eljut oda, hogy közömbös lesz a felesége.

2018. szept. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A nős férfiakat alapból kihagyom.Abban pedig biztos lehetsz, hogy ez a típus sosem őszinte maximálisan.Mindnek "sza.r" a házassága(közben meg csak az új punci kellene változatosságnak), de csak akkor tud kilépni belőle, ha a feleség besokall és kirakja.Te is csak egy lakhatási lehetőség vagy addig, amíg az asszony nem enyhül meg.Nagyon ritka, hogy nem így történik.Tedd félre a rózsaszín ködöt bármennyire is nehezedre esik most, és gondold végig kívülálló szemmel, hogy milyen emberrel jöttél össze.Egy tisztességtelen, jellemtelen, hűtlen, hazudozó féreggel, aki téged is csak kihasznál addig, amíg nem talál jobbat, vagy más lakhatási lehetőséget.És igen, van esély bőven rá, hogy idővel visszacuccol a feleségéhez.Keress független embert, ezzel sokra nem mész még akkor sem, ha esetleg végleg te lennél a fő háremhölgy a számára.
2018. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy ilyen játékba, mint ami nálad folyik belemegy az hülye. Szó szerint. Értelmes ember 1x megy el valakitől, és 1x fogadják be. Többet nem. Az óvoda ideje lejárt. Ráadásul felnőtt ember a döntését, és lépését mindig megfontolja. Mielőtt bármit is tesz. Nem ide-oda hagyja sodortatni magát, mint a szél..
2018. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet maradt volna a családjával csak kirakta a feleség, nem volt hová menjen így ment hozzád, ezt el is mondta neked. Ha 100% téged akar akkor hagyja egyből a családját s nem járkál oda s vissza, szerintem nem tudja mit akar, vagy ha tudta is, hogy a családját akarja oda már nincs visszaút, mert kirakta a feleség. Ő mit mond?
2018. szept. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elég rendesen palira vagy véve, lassan már egy ovis is tudja, hogy a "csak a gyerekek miatt vannak együtt" duma egy nagy kamu. Mindegy, te bekajáltad gond nélkül és most ingyen lakhat nálad :D, de ha neked ez kell...
2018. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnak azok a ferfiak akikneakiknek lakhelyet biztosit a noje ?


Komolyan erdekelne. Nem banom van otthonom, csaladom, le se akarok lepni bar van masik lakasom is, csak 1-2* a no biztosit lakast a lelepo teszetosza ferfinak (aki gerinctelen is) es nagyon erdekelne ha valako egyszer leirna, pontosan miert is pont ilyen emberre van szuksege ????

2018. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy lúzer,meg te is.Hajrá!
2018. szept. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!