Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha nem találom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem találom vonzónak a páromat?

Figyelt kérdés
3 éve együtt élünk, jegyben járunk, és a szexet leszámítva minden klappol közöttünk. Tudunk nagyokat nevetni, közösen bulizni, otthon ülni, nyaralni. Ő folyton kíván engem, nekem azonban nem megy valamiért. Huszonévesek vagyunk, és úgy gondolom, nem normális hogy havonta fekszünk csak le.
2018. szept. 30. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet monotonnak/unalnasnak talalod a szeretkezest magat. Ha beujitanatok valamivel, lehet segitene:)
2018. szept. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte se vonzódtál hozzá?
2018. szept. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez valóban nem normális egy párkapcsolatban szerintem!


Én is tudok nagyokat nevetni, közösen bulizni, otthon ülni és nyaralni a BARÁTAIMMAL. Szerelemhez ennél azért több kell.

2018. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Szakíts, mert ha most nem, akkor később sem fogsz vonzódni hozzá.
2018. szept. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

#4

Szerintem a kérdező a nő. De gondolom neki is ugyanezt javaslod, max neki nem kell fizetnie érte.

2018. szept. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok, és nem szeretném eldobni ezt a kapcsolatot emiatt, inkább megjavítanám :)

Eleinte minden működött, rózsaszín köd, ki se léptünk a lakásból, a mostani helyzet kb egy fél-egy éve áll fent. Beszéltünk már erről őszintén, de egyikünk sem tud megoldást.

2018. szept. 30. 18:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet. :(


Nem változott azóta valami? Párod külseje drasztikusabban, vagy történt bármi változás az utóbbi fél-1 évben?

2018. szept. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bukott ugy,biztos massal is szexel o

Az en baratom 3ev utan is ugy kivan ahogy kb az elso alkalommal , ugy szeretem :)

2018. szept. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Egy keveset talán hízott (sosem volt kis termet), de megbeszéltük, hogy elkezd edzeni újra és diétázik is. Próbáltunk közösen kocogni nyáron, meg nagyokat sétálunk amikor jut rá időnk.

Azt biztosan tudom, hogy nincs neki más, ettől nem félek :)

2018. okt. 1. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!