Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy férfival a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy férfival a párom azidő tájt, hogy randizni kezdtünk. Hiába telt el azóta fél év, nem tudom megbocsátani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Szerelmemmel régóta ismertük egymást. Januárban kezdtünk el randizni, úgy, hogy tudtam van egy se veled-se nélküled kapcsolata. A randikat rettentően tologatta, hol lemondta, hol előkerült. Mint utólag kiderült az első randink után lefeküdt még ezzel a sráccal. Ekkor még nem volt semmilyen testi kontaktus közöttünk. Ezt ő hónapokig tagadta, azt állítja nem akarta, hogy hatással legyen a kapcsolatunkra, mert számára nem jelentett semmit. De én nem tudom feldolgozni ezt. Tény, hogy nem csalt meg, de számomra ez olyan mintha akkor én sem jelentettem volna számára semmit. Pedig én az első randinktól nem néztem más nőre és senki más nem érdekelt rajta kívül. Nagyon szeretjük egymást, minden rendben a kapcsolatunkkal. Azóta már összeköltöztünk, boldogok vagyunk de szinte minden nap bevillan ez, hogy ő akkor még nem volt biztos bennem vagy az érzéseiben, hogy mit akar tőlem, vagy egyáltalán hogy volt képes lefeküdni mással. Mit tehetnék, hogy dolgozzam ezt fel?

2018. okt. 1. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
36%
Érdekes, hogy ez akkor merült fel benned, mikor már lefeküdtél vele:D Nem érzed kicsit, hogy necces?:D
2018. okt. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%
Nemis értem, miért jöttél össze olyannal, akinek csak “ha nincs ló, jó a szamár is” vagy. Akkor most edd meg, amit főztél.
2018. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem értelek. Előtte is éreztem, hogy másik férfi lehetett a randik tologatása mögött, de nem gondoltam, hogy az akivel előtte összejárt. Azt meg álmodni sem mertem volna, hogy lefekszik valakivel miközben mással (adott esetben velem) ismerkedik.
2018. okt. 1. 16:07
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem tökmindegy, hogy mi vagy ki miatt halagatja valaki a randijainkat, ha folyton halogatja, akkor nem érdekli eléggé :D Gondolom azért jött össze veled, mert kapcsolatfüggő és most te akadtál horogra.
2018. okt. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
3 Ha téged ez egyetlen percre is érdekelt volna, akkor addig a nőcivel le sem feküdtél volna, amig ki nem derülnek a dolgok.
2018. okt. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%
Megbocsátani neki azt, amit el sem követett???! Ne hordd már így fenn az orrodat, hogy Őt beállítod hibásnak! Ha tudtál róla, hogy van neki egy se veled-se nélküled kapcsolata, akkor lényegében nem árult Ő zsákbamacskát, meg aztán hiába mentegeted magad, hogy Te a randi után már rá se néztél más nőre, az a Te dolgod, de egyetlen randi még nem jelent párkapcsolatba való elköteleződést, akármi lehetett volna veletek! Túlreagálod ezt a dolgot, és feleslegesen őrlöd magad!
2018. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%
És még a nők bonyolitják túl az életet...
2018. okt. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Ne dolgozd fel!!!!! Mondd meg neki, hogy te szoba sem állsz ilyen ocska ribivel és keress mást magadnak. (Ha mégsem igy gondolod akkor meg kérj bocsánatot töle, hogy ilyen idiotaságokkal foglalkozol helyette!!!!)
2018. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%
Ez a nő téged full hülyének néz és valszeg nem ez az egyetlen titka.
2018. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
17%
Elég gáz nő. Érzelmileg ostoba fajankó típus.
2018. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!