Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés egy birtokló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy birtokló típusú emberrel együtt élni?

Figyelt kérdés
Csak mert akivel ismerkedem ő fel válalva elmondta hogy az de még járogatva nekem nem tűnik fel, és azt mondta hogy ő is el várja hogy az legyek vele meg ha fent vagyok nála kiszolgál engem ezzel azzal. És nem tudom jó lenne e vele élni ha fel vállalta hogy birtokló és hogy ő is ezt várja el viszont az ilyen típusuak mennyire hűségesek?

2018. okt. 2. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem a hűségről szól..


Majd akkor fogsz rájönni, hogy milyen egy birtokló emberrel együtt lenni, ha folyamatosan féltékenykedni fog és meg akarja majd tiltani, hogy veled ellenkező nemű barátiddal találkozzál és meg akarja szabni, hogy mikor hova és kivel mehetsz el nélküle.

2018. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Katasztrófa. Tömören, összefoglalva. Nincs, és nem lesz egyetlen olyan pillanatod, amit ne próbálna kontroll alatt tartani. Ha neked ez kell, akkor hajrá, én megfulladnék :)
2018. okt. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Borzalmas.
2018. okt. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vegyèl fel egy fojtó nyakörvet meg egy szopóálarcot. Hát kb. olyan.
2018. okt. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan mértékű pokol, amit a legnagyobb szerelem se képes kompenzálni. Arról nem is beszélve, hogy ez a fajta általában imádja a kettős mércét, szóval ne álmodozzál hűségről, mondjuk ez lesz mellette a legkisebb problémád..
2018. okt. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

Én is birtokló személyiség vagyok. Ami az enyém az az enyém és ezt a párom tudtára is adom akkor is ha csak barátság extrákkal én elvárom hogy az enyém legyen. Ha mással is akar valamit akkor engem hagyjon békén. Szexkapcsolatban is ugyan ez. Jelenleg ezzel nincs nagy probléma mert a barátom öregnek tartja magát (34) és semmi kedve már csajozni.

Igazából ez csak akkor jön elő hogy ő az enyém ha megfordul egy csaj után stb. Ha nincs oka a barátnődnek féltékenykedni akkor nem lesz gond a birtoklási vágyával sem.

2018. okt. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Jah még annyit hogy valóban néha meg akarom neki mondani mit tegyen de nem sértődik meg rajta. Végtelenül türelmes ember csak annyit mond mindig hogy ő már elég idős ahoz hogy tudja mikor mit csináljon :D
2018. okt. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
eleinte érdekes, hogy nem kell agyalnom helyettem is gondolkodik.. utána utasításokkal volt mit kell tennem, majd fokózódótt a dolog mert teljesen át akarta venni az irányítást.. nekem is úgy kellett cselekednem ahogy ő akarja.. válunk! ha önálló személy vagy nem biztos, hogy jó ötlet ráhagyni mindent!
2018. okt. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Tehát az ilyen típusú emberek ráadásul még csak nem is hűségesek?

És akor amikor ő azt mondta nekem hogy ő is el várja tőlem hogy birtokoljam őt akkor hazudott ebben?

2018. okt. 2. 12:04
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Igazából ez attól is függ, hogy mennyire birtokló. Azért köztük is vannak különbségek.

Én is az vagyok, de ez nálam annyival lecsillapítható, hogy tudom, párom hol, merre, kikkel jár. Illetve korábban kiépítettük már a bizalmat egymás irányába, ez kiemelten. De nem szigetelem el senkitől, nyugodtan mehet bármerre, az ellenkező nemű barátok sem zavarnak, nem hívogatom folyamatosan (főleg, mert utálok is telefonálni), amíg úgy érzem, köztünk minden rendben, teljes egészében az enyém.

2018. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!