Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss szakítás után a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss szakítás után a feleségem beleszaladt egy új kapcsolatba. Mennyit kellene várnom arra, hogy szétmenjenek?

Figyelt kérdés

Nem lehet valami komoly kapcsolat, gondolom a feleség csak olyan egonövelés miatt jött össze vele a pali meg szerintem a könnyű szexért. Az én új kapcsolatom sem működik, úgyhogy szerettem volna visszamenni a feleségemhez, csak képbe jött ez a pali. Most arra várok, hogy szétmenjenek. Szerintetek meddig húzzák ki együtt?Tehetek valamit,amivel siettethetem a szakításukat?


A feleségem 40 éves, a pali meg 32.



2018. okt. 2. 12:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Jobban jársz ha kimaradsz belőle.
2018. okt. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

😂😂😂

Exem is ezt hitte, mikor összejöttem egy pár èvvel fiatalabb férfival.

De ennek már 5 ève, azóta házasok vagyunk, született közös gyerek is.

Hát...kitartást!

2018. okt. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer már "szétmentetek"(azt véletlen sem írod ki hagyott ott kit és miért...). Mi a garancia hogy 2.szor nem úgy lesz?
2018. okt. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%

Ők már örökre együtt maradnak. :) Igazi szerelem, ami örökké tart. :)


Te miért nem örülsz ennek?

2018. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Tehát az új kapcsolatodból, ami nem működik, belemenekülnél egy régi kapcsolatba, ami kétséget kizáróan kudarcba fulladt.

Ez eléggé para. :D

2018. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
Te már megtetted a magadét. "Nem lehet valami komoly kapcsolat" - azt te meg honnan szoptad... Az írásodból szinte visít a bunkóság, meg az egyszerűség. Nem fog visszaengedni, majd beújít egy még fiatalabbal. :))
2018. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
89%
Vergődhetsz ameddig akarsz, de neki már akkor se fogsz kelleni, ha szétmennek.
2018. okt. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
A mi hàzassàgunk nem fulladt volna kudarcba, ha én nem lépek ki belőlem. Tudom, az én hibám meg minden, de ha eddig működött és eddig velem akart lenni, akkor ezután is működni fog. Csak ki kell duzzognia magàt, és egymásra kell unniuk az új csődörrel.
2018. okt. 2. 12:55
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

"beleszaladt egy új kapcsolatba" - inkább belerohant. :DD

Jó, jó tudjuk. Szegény pára, nem volt más lehetősége, utánad csak szaladni tudott, egy 32 éves friss, ropogós srác ölébe. Szegény asszony. :))

2018. okt. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
"eddig velem akart lenni, akkor ezután is működni fog" Hahaha ezt a baromságot honnan szedted? Akkor szeretett, most már nem, ráadásul, hogy van nálad jobb, úgyhogy ne reménykedj :D
2018. okt. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!