Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért nem szakad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szakad el teljesen?

Figyelt kérdés

A párom elhagyott egy másik nőért, el is költözött a városba a nőhöz, mi falun lakunk.

Viszont még mindig vissza jár ide háziorvoshoz, meg fodrászhoz, stb, holott az új lakóhelyén sokkal több a lehetőség.

Nem jövök rá, hogy, csak idegesíteni akar, vagy nem akar teljesen elszakadni. Az ő élete is egyszerűbb lenne, ha megszakítana mindent, hiszen ez neki több kilométer, és idő.

Tudom hogy önző dolog, de nekem sem jó, hogy mindig hallok róla, hisz akik látják itt elmondják nekem.

Szerintetek?



2018. okt. 2. 13:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
Én 200 km-re járok be háziorvoshoz, mert jó.
2018. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Az en fodraszom jelenleg 3 ezer kmre van, es senkihez nem mennek el itt semmi penzert. Fogorvos ugyanigy. Haziorvos meg itt van, es ot se cserelnem le.
2018. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Ha bevált a doki meg a fodrász, nem feltétlenül akar az ember váltani. Én pl. orvosok terén válogatós vagyok, nem megyek akárkihez, csak akkor váltok dokit, ha nagyon muszáj.
2018. okt. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
#1 de ez nem jó. Anno beszéltünk róla, hogy elviszi a kártyáját innen (mert súlyos betegsége van), csak addigra szakított velem. Ezért nem értem. Most lenne rá alkalma.
2018. okt. 2. 13:49
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Kérd meg azokat, akik látják, hogy ezentúl ne mondják el neked. Ennyi.
2018. okt. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

Bisztos jò dokija van meg fodrásza...

Nem hiszem hogy azért jár vissza hogy téged idegesicsen...

Hisz a leirtak alapján tojik a fejedre hisz elhagyott egy másik nöért...

2018. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Nem te vagy a világ közepe.
2018. okt. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#6 #7


Ez egy igazán építő jellegű, "kedves" komment volt. ☺️

Köszcsi, puszcsi! 🤔😁

2018. okt. 2. 19:33
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Mit vártál, mit mondjuk? Ha nem keres téged, akkor valószínűleg nem miattad jár oda!
2018. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem azt is elfelejtette hogy ott élsz 😊

Tùl sokat kèpzelsz bele töled már rég elszakatt

2018. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!