Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért marad? Miért nem "dob ki"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad? Miért nem "dob ki"?

Figyelt kérdés

Tök bizonytalan vagyok, hogy szeretném-e ezt a kapcsolatot, kb heti rendszerességgel történik vmi, ami miatt nem folytatnám, tud is róla, mégsem telik be nála a pohár. Ragaszkodik hozzám. Valaki ezt csinálná velem, már biztos megszólalt volna az egom, hogy na ne már... Ő meg itt van, nem értem.

34 évesek vagyunk.



2018. okt. 3. 11:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
97%
Kényelmes, vagy ő nem érzi a problémát. Te miért nem szakítasz? Esetleg elmeséled privátban?
2018. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
28%
Mert érdekből van veled, és nem érzésből, ha érzésből lett volna melletted, már felállt volna..
2018. okt. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
34 évesen, már fosik, hogy nem talál jobbat :D
2018. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Utolsó, ugyanerre gondoltam. Azt mondja, szeret. De akkor nem tudná ezt elviselni. Ő meg olyankor még jobban jön.

Nehezen döntök, mert egyszer működőképesnek látom, máskor meg nem. Nekem vannak érzéseim, de kétségeim is.

2018. okt. 3. 11:54
 5/22 A kérdező kommentje:
Bocs, 2esre gondoltam. De 3asban is van valami...
2018. okt. 3. 11:55
 6/22 A kérdező kommentje:

A problémákra ő azt mondja, tud mérlegelni, és amiket szeret bennem, azok fontosabbak. Tulkepp látja a hibáimat és elfogadja. Állítólag.

De mindig azt mondja, h nem tini már, h a tökéletest keresse.

2018. okt. 3. 11:57
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Én igazából a Te magatartásokat legalább annyira nem értem, mert ha így álltok, akkor miért nem szakítasz te???🤔
2018. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
"Azt mondja szeret de akkor nem tudná ezt elviselni" aztán meg heti rendszerességgel betelik nálad a pohár és még sem szakít. Csak nekem olyan ez az egész hogy azt várod ő szakítson és ezért mindent megteszel?
2018. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Nem az a célom, hogy szakítson, tényleg nem tudok dönteni, ahogy feljebb írtam.

Vannak dolgok, amik nem tetszenek, és akkor egyből úgy gondolom, nem fog működni.

Máskor meg úgy látom, van jövőnk, mert vannak jó tulajdonságai is, bőven, amik nekem fontosak.

De hogy most csak félelemből gondolom, h nem fog működni, vagy ezekre a hangokra kellene hallgatni?! Nem tudom. :(

2018. okt. 3. 12:15
 10/22 anonim ***** válasza:
Milyen problémáitok vannak?
2018. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!