Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem veszi ki a részét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem veszi ki a részét a távkapcsolatból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több, mint 3 éve vagyunk együtt, ebből 2 év távkapcsolat. 350 km választ el minket. Ő már dolgozik, én egyetemista vagyok,nagyon sok órám van, ráadásul az utazás is nagyon hosszú és költséges. Első éven nem úgy mentek a dolgok, ahogy kellett volna, ritkán találkoztunk, megcsaltam a páromat, megbocsájtott. Az volt a kikötés, hogy 2 hetente menjek haza. Onnantól kezdve minden 2 hétben hazautaztam, ami nem csak anyagilag volt megterhelő, de szellemileg is, ráadásul ő soha nem pótolt az utamba, mert szerinte az az én dolgom, az övé pedig, hogy várjon otthon. Jelzem, dolgozik, a szüleivel él, semmire sem kell fizessen. Hozzám az eddigi 2 év alatt összesen 3X jött el, azt mondta, azután, amit tettem, nincs kedve. Idén államvizsgázok és nem tudom megoldani, hogy hazamenjek 2 hetente, mondtam, hogy inkább pótolok én is a szállásba, csak jöjjön ő többször. Azt mondta, nem az ő dolga és, hogy nem elég fontos nekem az egész, azért nem akarok hazamenni. Én tényleg mindent megteszek és próbálom jóvátenni, de muszáj a tanulással is foglalkozzak, ráadásul az utazási költségek és a lakbér kifizetése után kevés pénzem marad a megélhetésre, ő pedig folyamatosan szórakozni jár és pancsolja a pénzt, de azt mondja, az én hülyeségem, oldjam meg. Én nem akarom, hogy pénzt adjon nekem, de ugyanúgy az ő érdeke is, hogy találkozzunk, ráadásul a szüleim pénzét költöm, ami miatt rosszul érzem magam. Ez természetesen őt nem érdekli és nem tudom, mit tegyek. Nagyon szeretem, de vagy a tanulás mellé állok, vagy utazgatok. Ő biztos, hogy nem fog idejönni. Azt is ajánlottam, hogy félúton találkozzunk, azt mondta, hogy egy lépést se megy el otthonról, egy évben maximum 2X jön fel. Arról ne is beszéljünk, hogy neki a busz ingyenes lenne, csak szállást kéne fizetni arra a pár napra. Tényleg én nem akarom eléggé? Úgy érzem, ő nem veszi ki a részét ebből az egészből és nagyon fáj. Nem hányhatjuk fel mindig a megcsalós témát, ő is csinált egyet, s mást a kapcsolatunk folyamán és elméletileg megbocsájtott nekem, ahogy én is neki. Együtt terveztünk mindent, de ha ennyire tudok rá számítani a későbbiekben is, akkor gondolkodnom kell rajta. Egyébként van köztünk 9 év korkülönbség. Nagyon nehéz volt ez a 2 év is, főleg a sok utazgatás nehezítette meg. Hiába mondom, hogy tanulnom kell, őt nem érdekli semmi. Mit tegyek? Szeretnék tisztességesen leállamvizsgázni, de őt se akarom elveszíteni.21/L

2018. okt. 4. 00:27
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem csalt meg. Tényleg szeretjük egymást, csak rettenetesen nehezen mozdul, bármit is kell csinálni. Pont amiatt volt a két hét, hogy többet legyünk együtt és ne érezzem azt, hogy valaki másra van szükségem, mert ő nincs ott nekem.
2018. okt. 4. 00:35
 2/37 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom miért erőlteted ezt a kapcsolatot. Nem veszed észre, hogy nem kellesz neki? Kényelmes, hogy kéthetente házhoz jön egy csaj, de többet nem jelent neki. Te is látod, hogy magasról tesz rád. Meddig akarod ezt húzni? Úgysincs közös jövőtök.
2018. okt. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
93%

"Tényleg szeretjük egymást"


Hát persze. Csak ő nem kiváncsi rád.

2018. okt. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egész nyáron együtt laktunk és szeretjük egymást. A problémák akkor kezdődnek, amikor én felülök a buszra és elindulok. Nagyon hiányzik és tényleg semmi másra nem lenne szükség, csak egy kicsit több megértésre és, hogyha találkozni akar, akkor ő is eljöjjön párszor. :( Mondhatjátok, hogy hülye vagyok, de őszintén szeretem őt és nem is tudok arra gondolni, hogy szakítunk. Már a lakásunk is megvan, amibe költözni fogunk és a bútorokat nézegetjük. Annyira nagyok az ellentétek amikor otthon vagyok és amikor itt.
2018. okt. 4. 00:42
 5/37 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges az egész hajcihő. Megcsaltad... ez már önmagában gáz, szakító ok. Ő meg tinik rád nagy ívben. Mi értelme ennek az egésznek? Jézusom.
2018. okt. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy te nem vagy ilyen helyzetben. Őszintén. Tudom, hogy én csináltam magamnak, tudom, hogy mivel jár a megcsalás,eléggé megbántam, de nem arra van szükségem, hogy azt olvassam, mekkora idióta vagyok. Valahogy érzem azt magamtól is. Csak elmondhatatlanul szerelmes vagyok és ez gátol a tisztán látásban.
2018. okt. 4. 00:55
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Na ugyan ez volt velem is. 3 év távkapcsolat. Csak én mentem hozzá (pedig neki jogsi és kocsi is van), én kerestem, én igazodtam hozzá, nem mentünk soha sehova együtt.

Az utolsó félévem már csak sírâssal telt, folyton lepattintott. Egyik este írtam is neki, hogy elegem van. Életem egyik legjobb döntése volt, pedig hatalmas volt a ragaszkodás.

Az a baj, ha már most csak ennyit rak bele mi lesz később?

Ez a szív és az ész harca...


Az én sztorim szerencsére jól végződött, megtaláltam azt az embert, akivel lehet tervezni és már most több dolgot beletett a kapcsolatba, mint az exem valaha.


Sok sikert és halgass az eszedre is, később nehezebb lesz ha hagyod elfajulni.


21/L

2018. okt. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg: igyál meg pár felest, akkor ki fogod mondani magadnak valójában mit szeretnél.

Előző voltam.

2018. okt. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, én is ezen gondolkodom már egy ideje, ha most így viselkedik, később se fog jobban bánni velem.
2018. okt. 4. 01:15
 10/37 anonim ***** válasza:
85%
Sok sikert a továbbiakban és kívánom, hogy minden jóra forduljon az életedben :)
2018. okt. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!