Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? 11ev utan parom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hellmaschine kérdése:

Mit tegyek? 11ev utan parom el akar hagyni egy fiatalabbert. Van meg remeny?

Figyelt kérdés
32eves ferfi vagyok parom 29eves.Van 2 kozos gyermekunk L7,F4 evesek.Parom a munkahelyen megismerkedett egy nala fiatalabb 23eves ferfivel.Meg 1fedel alatt lakunk e srachoz csak altalaban 7vegente van. Kb junius 1tol vannak igy. parom allitasa szerint mar nem szeret es nem akarja folytatni. En szeretem ot meg mindig annak ellenere hogy az augusztusi-szeptemberi honapot vegigsznvedtem. Es felek hogy most csak rozsaszin kodben latja a vilagot a gyerekkel kapcsolatban. Utobbi 2ev alatt elhidegultunk mert en sajnos munkaban rengeteget valalltam. Sajnos par kozos programot le is mondtam. Idaig soha nem veszekedtunk, kisebb vitak voltak, de ugy komalyabbak nem. Tanacstalan vagyok. Szeretem ot es a gyermekeim a mindenem. Csaladomert dolgoztam idaig hogy rendberakjjuk majd a hazat amit vettunk. Most szuleivel, testvereivel sem igen tartja a kapcsolatot. Volt nyaron egy nagyobb vitank. Elment este munka utan futni, kozben a sraccal talalkozott.. En azt hittem akkor mar lefekudtek. Sajna rosszul sult el a dolog mert sogorommal beszeltunk telefonon.ra egy hetre lejott a novere a csaladjaval latogatoba es hajbakapott a 2cnsaj. Lehet a srac ezekutan adta ala a lovat a paromnak es beleszeretett.nem tudom.

2018. okt. 5. 13:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

"Utobbi 2ev alatt elhidegultunk mert en sajnos munkaban rengeteget valalltam. Sajnos par kozos programot le is mondtam. "


Na, ez volt az elindítója az egésznek. Kész, ennek a kapcsolatnak már vége.


Nem most kell sírni és kapkodni, eddig kellett volna tenni a kapcsolatért, hogy az működjön.


Váljatok el szépen, békésen, és tegyek meg mindent mindketten a gyerekek boldogulásáért.

2018. okt. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Hétvégén más kurogatja a párodat és te még egy fedél alatt laksz vele? Úgy kivágnám mint a macskát ....

Állj már a sarkadra és légy férfi. Ha menni akar add rá a kabátot, nyitsd ki az ajtót oszt csá, oda többé be nem teheti a lábát.

Nem tudom ki hogy van vele de én ránézni sem bírnék többé ha más farka járt benne vagy más farkát szopta.

2018. okt. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem az a 23 éves nem pont arra vágyik hogy a nyakába szakadjon egy nő 2 gyerekkel,és együtt lakjanak.Kufircra jó a feleséged,másra nem,nagyon buta hogy nem gondolta át a jövőt,hiszen ott a 2 gyerek is,nem egy 23évessel kellett volna kikezdeni.Semmit nem tudsz tenni.Válj el tőle,aztán majd rájön hogy jó lépés volt-e ez.Az biztos hogy eltávolodott tőled,hiszen mással simán tud kufircolni.
2018. okt. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

Barátnődnek fontosabb egy bszás, mint a gyerekei, meg a biztos háttér. És ilyen tyúk után siránkozol?

Ne tedd, örülj, hogy nem kell idegeskednek miatta.

Inkább azon ügyködj, hogy a bíróság ne egy ilyen cédának adja a gyerekeket.

2018. okt. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Ez a gyerek csak dugja, szerinted egy 23 éves fiúnak hol hiányzik a családosdi? Kényelmes neki a feleségedet kúrni, mert te az elmúlt 2 évben rá se xartál, hogy ott van melletted, és most feltételezem csillogó szemekkel cibálja a csávó pötsét két szép bókért cserébe.


Ki van ez találva, imádom hogy a férfiak akkor akarnak rendbe hozni mindent, amikor már kva rég tönkrement. Az hogy vkivel épp kefél, az már utolsó lépcső ebben az egészben.


Helyedben leülnék asszonnyal és tisztáznám, hogy akarunk e még dolgozni ezen a kapcsolaton vagy sem, tekintettel a gyerekekre. Ha igen, akkor intsen búcsút a kölyöknek, te meg kezdj el foglalkozni vele is. Lehet itt sértődni, meg minden, és mutogatni, csak akkor egyszerűbb rögtön beadni a válókeresetet.

2018. okt. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
majd visszakúszik, ha rájön hogy a 23éves nem akar 'apuka' lenni...na akkor csapd rá az ajtót. Amúgy dobd ki a francba, ha már hétvégenteúgyis ott van. Van önbecsülésed?
2018. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Utobbi 2ev alatt elhidegultunk mert en sajnos munkaban rengeteget valalltam. Sajnos par kozos programot le is mondtam. "

Sajnos a nő megunja ha unatkozik és magányos egy kapcsolatban házasságban. Mondjuk én alapbol kivágom az ilyen pasit utána keresek UJJAT-

2018. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Már bocs. De Te siránkozol, hogy meg kellene menteni a dolgot meg, hogy szereted? Tudod mit csinálj, küld a francba mosolyogva. Hidd el nem sok idő és ő fog siránkozni. Mert ahogy írják bizony a srác nem családozni akar, ha rájönne, hogy a feleséged hozzáköltözne vagy ilyesmi, szóval most már nekik közösen kéne megoldani a mindennapi dolgokat akkor nagyon hamar vége lenne a tündérmesének. De mivel a feleségednek otthon biztos háttere van és látja, hogy gyenge vagy és megteheti amit tesz addig fogja is csinálni. Szerinted az új pasit meddig érdekelné egy közös családi hétvége a feleségeddel meg két gyereketekkel? Egyszer-kétszer lenyelné (talán) aztán gyorsan fordulna a kocka. De amíg a Te hozzáállásod ilyen addig így is marad. De külömben én úgy rúgnám ki mint a macskát sz..ni. Szerelem ide vagy oda...van bizonyos emberi büszkeségem. 32 evésen nem késő új életet kezdeni. Nem mondom, hogy örömteli érzés de nem világvége.
2018. okt. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

Leggyorsabban úgy tudod visszaszerezni ha rögtön kirúgod a francba. 2 hét és sírva fogja visszakönyörögni magát, De nekem már nem kelle de ha te úgy gondolod hogy úgy is jó neked hogy más használta melletted akkor lelked rajta.

Ha lájta rajtad hogy gyenge vagy (márpedig sz vagy) meg azt hogy mindent megtehet következmények nélkül akkor hiába fog szakítani ezzel a sráccal, lesz neki másik szerető rövidesen. Az ilyen nőben soha többé nem bíznék meg.

2018. okt. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem vagy te normális. Együtt élsz vele, megalázkodsz előtte, miközben hónapok óta más farka jár a puncijában? Mit szeretsz egy ilyen legalja nőn, aki a gyerekei mellől idegen férfiak ágyába járkál? Gusztusom nem lenne hozzá.
2018. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!