Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit csináltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit csináltok a barátnőtökkel, mikor hisztizik?

Figyelt kérdés

Komolyan olyan idegsítő tud lenni, mikor a semmi miatt hisztizik, hogy legszívesebben felpofoznám. Kiforgatja a szavaimat, semmi nem jó amit csinálok, üt, csapkod... Mit lehet ilyenkor tenni, azon kívül, hogy megvárom, míg lenyugszik?


F/24


2018. okt. 5. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

Négy éves lányokkal járni illegális.

Viccet félretéve: dobd ki.

Jobb nem lesz, csak rosszabb. Ezt anyuéknak kellett volna helyretenni egy makarenkóival, oviskorában.

Normális, értelmileg ép, felnőtt nő nem csinál ilyet.

27n

2018. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Én simán megmondom ilyenkor hogy ha képtelen kulturált hangnemben és világosan megbeszélni a dolgokat, akkor most fejezzük a beszélgetést. És elhúzok egy időre.
2018. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Az en parom ram hagyja vagy elmegy vagy kitalal valami elfoglaltsagot maganak es nem szol hozzam amig fujtatok. Olyankor nekem nagyon idegolo de bevallom igaza van jobb mintha mindketten uvoltoznenk aztan egyszer csak lenyugszom es megbeszeljuk
2018. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 peca1000 ***** válasza:
27%
Adok neki 2 nagy pofont, és elrohanok, nehogy viszonozza :)
2018. okt. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem vagyok hisztis, de a piros napokon rámjön. Olyankor kinevet, elvéknyított hangon utánoz, amíg nem kezdek én is nevetni. Tudja kezelni, de én a kezelhető típus vagyok, csapkodni sem szoktam, vagy kiabálni.
2018. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
9%

#2: Jól fel kellett volna pofoznom, kiosztani neki pár nyaklevest, talán nővé tudtam volna nevelni a retket, de én voltam olyan naiv kis f#sz, hogy korrekten le akartam ülni, megbeszélni vele olyan teljesen hétköznapi gondokat, mint általános rezsi, csekkbefizetés, vízspórolás, alapvető lakástakarítás, munkahelyi problémák, hétvégi pénzköltés stb. De nem, mindennel nekem kellett szopnom, ő meg mindenre azt találta megoldásnak, hogy visszarohant az exfaszijához félrekefélni, mert hogy én mekkora értetlen bunkó vagyok. (Értsd: 20 évesen diákmelóból albérletben azon aggódok, hogy hogy fogjuk kifizetni a rezsit. Igen, ez valóban éretlenség.)

Aztá majdnem hasonlóan jártam a második barátnőmmel is, nem részletezem.

Tanulság? Soha többé párkapcsolat. Soha többé! Inkább rohadok meg tökegyedül, minthogy egy keselyű szívja a vérem, amíg 70 évesen meg nem pusztulok. A nők dugáson kívül az égvilágon semmire sem jók, semmire sem lehet őket hasznosítani. Egy párkapcsolat kizárólag deficites. Abból (sem lelki, sem érzelmi, sem anyagi) hasznot emberfia nem húz.

2018. okt. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%

attól függ,hogy csak jártok,vagy együtt éltek.

de alapvetően azért ilyen mert teret adtál ennek a viselkedésnek.

kiszúrta,hogy vagy akkora papucs,hogy következmények nélkül megengedheti magának ezt a viselkedést veled szemben.

meg ugye az is lényeges kérdés,hogy mi váltja ezt ki?

mert ahogy én észrevettem a 2 leggyakoribb ok-

1.a csaj iránti közönyöd és így akarja észrevetetni magát.pl egész nap a gépet nyomkodod és rá sem bagózol.

2.a másik pedig,hogy idegesíti a férfiatlan jellemed és e miatt csinálja.pl meghunyászkodsz,ha ő a hibás akkor is igazat adsz neki stb keretátadások az élet több területén.

2018. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha egy nő hisztizik azzal tudatalatt jelzi,hogy nem vagy elég férfias a helyzetben és valamit rosszul csinálsz.

Nekem még egy barátnőm sem hisztizett, nálunk megbeszélés van vagy semmi.

2018. okt. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Békénhagyom és leülök Red Alertezni, XL pályán, 8 ellenféllel. Mire a végére érek, addigra lehiggad, és tudunk értelmesen beszélgetni.
2018. okt. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Odamentem hozzá és megöleltem őt. Késöbb megköszönte, hogy el tudom őt viselni.

Az más kérdés hogy 1 évvel késöbb ő szakított velem, mert kitalálta hogy akar más párkapcsolatot is.



24/f

2018. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!