Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudhatom biztosan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudhatom biztosan, hogy az exével is van-e rajtam kívül. Lassan bele őrülök. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Barátom exe mindig is keresztbe akart nekem tenni mert én szerinte “elvettem” tőle mikor még vele volt, de ez nem teljesen így igaz. Azóta azon van (egy éve) hogy szétválasszon minket. Volt egy kis szünet köztünk párommal és közben vissza tiltotta a csajt, de mikor az ismerősnek jelölte az után állítólag megint letiltotta..

Barátomnak ő volt az első komolyabb, hosszabb kapcsolata, ezért is még mindig bennem van a félelem, hogy még mindig szereti vagy nem?!

Alapból a csaj nem barátom akarja vissza szerezni csak engem idegesíteni ha hiszitek ha nem. Volt azóta kapcsolata neki is de akkor is azon volt, hogy a miénkbe bekavarjon.

Ismerőse vagyok facen mert régről ismerem, és folyton olyan félreérthető dolgokat tesz ki amit én félre is szoktam érteni mert félek, hogy megcsal vele barátom.

Mikor nem vagyunk együtt, sokszor előfordul, hogy hasonló időben lépnek le face-ről este. Ebből is rögtön az jön le nekem, hogy tuti megcsal vele.

Semmi konkrét bizonyíték nincs. Nagyon szeretem barátomat. Ő azt mondja nem csalna meg. De még is rettengően félek.

Mit javasoltok? 21L



2018. okt. 5. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Ha egyszerre lépnek ki facebookról akkor abból miért következne az, hogy megcsal vele??! Max annyit jelent, hogy beszélgettek, azt meg miért ne lehetne. Csak magadnak csinálod az agybajt, miért idegeskedsz előre olyanon ami lehet meg se történik? Majd ha megcsal a barátod s kiderül akkor lesz elég időd idegeskedni.

Mennyivel nyugisabb volna ha csak simán megbíznál benne?! 2 ember kell a megcsaláshoz, olyan nincs, hogy az ex elcsábítja s azért csal meg, a barátod is benne kell legyen, hogy megcsaljon, ha meg megcsal akkor minek kellene neked?!, találsz olyant (majd ha aktuális a téma) aki nem megcsalós!

2018. okt. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Próbálok így hozzá állni, de van ahol akár évekig vagy soha nem derül ki a megcsalás.

A jele annak hogy megcsal, maximum ugye ez, hogy elég telefon függő mind a kettő, és kb minden nap ugyan akkor mennek le este facebookról... nem tudom ettől mindig rossz érzésem támad. + a csaj mindig félre érthető dolgokat tesz ki.

Nem szeretnék barátomba se csalódni, és azt sem szeretném, ha huzamosabb ideig át lennék verve.

Lehet tényleg már csak akkor kéne elkezdeni aggódni ezen mikor komolyabban kiderül

2018. okt. 5. 23:22
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez egy nyomi! Dobd ki! Keress egy igazi férfit, akivel együtt élhetsz, a tenyerén hordoz, nem pedig egy ilyen összesen 2 nőt dugott kis taknyot!
2018. okt. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy ez fos kapcsolat,ahol ennyire nincs bizalom,és lesni kell kivel mikor mit beszél,neked inkább magaddal van bajod.. De ez igy fos,lépj ki.
2018. okt. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

"Mikor nem vagyunk együtt, sokszor előfordul, hogy hasonló időben lépnek le face-ről este."


Elkepzelem, ahogy dugas utan fekszenek az agyon egymas mellett, majd egyszerre kilepnek, bucsucsokot valtanak es tavozik a parod.

2018. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Betegesen féltékeny vagy. Egyrészt ne legyen a csaj az ismerősöd. Valszeg szándékosan szivat, te meg annyira ostoba vagy, hogy benyalod. Másrészt nem lehet, hogy a csaj is tudja, hogy mikor lép ki a barátod? Ha én ismerőse akarok lenni valakinek, de ő nem akarja, akkor gyártok egy kamuprofilt. Ennyire egyszerű.
2018. okt. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ennyiből arra következtetsz, hogy megcsal? :D Nincs minden rendben a fejedben, az biztos. Az ilyen betegesen féltékeny emberektől mentsen meg az Isten. Egyébként meg azt lehet idegesíteni, aki hagyja. De szerintem te valahol még élvezed is, hogy a csaj "kínoz" téged.
2018. okt. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt rá példa, hogy csinált kamu profilt és onnan is bejelölt minket mert barátom nem igazolta vissza még régebben (mostanában sem), de mondtam barátomnak ne igazolja vissza és letiltottuk. Meg figyelem, hogy kiket igazol vissza
2018. okt. 6. 14:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Meg figyelem, hogy kiket igazol vissza

Az ilyet azok csinálják akik tudják h van náluk jobb..

2018. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinél van
2018. okt. 7. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!