Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segíthetek rajta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetek rajta a legtöbbet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !


A helyzetem nem egyszerű enyhén szólva sem .

Van egy lány ismerősöm akivel évek óta tartjuk a kapcsolatot tehát ha találkozunk beszélgetünk stb . Azt tudni kell , hogy van egy 4 éves kapcsolata amiben már volt pár szakítás , össze és szétköltözés stb ..

Viszont most köztünk elkezdődött valami erősebb és ez mindkét részről megvan viszont én ebbe nem akarok belemenni jobban . Egyrészt nem lenne etikus még akkor sem ha döglődik vagy halott állapotban van a kapcsolata , és magam sem szeretnék sérülni a helyzetben ugyanis sok alkalommal láttam már olyat , hogy az ilyen lányok a végén nem mernek váltani . Viszont mit lehet ebben az esetben tenni akkor ? Megmondhatom neki , hogy amíg nincs tisztában a dolgaival hagyjuk ezt az egészet de azzal lehet ki is írom magam a sztoriból és ezt nagyon nem akarom . Aki már volt hasonló szituban beszámolhatna róla.

Troll válaszokat és 1 szavas megmondásokat köszönöm nem kérek . :)


Köszönöm a " segítséget "



2018. okt. 7. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Állítsd döntési helyzet elé, világosan, őszintén. Ha húzzátok, az a legrosszabb. Ha nem kellesz, ne aláz magad azzal, hogy kiskutyaként vársz. Ha igen: legyen így.


F-39

2018. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Adj neki ultimatumot. En ismerem jol ezt a fajta not es boritekolom neked az eredmenyt: nem teged fog valasztani. De minel elobb ez deruljon ki annal jobb.
2018. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyon jól teszed, hogy nem akarsz 3. lenni.

Szerintem az lenne a legkorrektebb, ha megmondanád neki, hogy amig kapcsolatban van, addig nem szeretnéd fokozni a köztetek lévő kapcsolatot.

Igazándiból ha eleve döglődik a kapcsolata, akkor tőled függetlenül is tisztába kell tennie a dolgait, nem pancsizni a hig kakiban.

A kockázat persze ezzel megvan, hogy kírodsz a történetből, de azt gondolom, hogyha így történik, akkor nem kár érte. Igen gyenge jellemre vall szerintem, ha valaki csak akkor képes kilépni egy nyakig f.s kapcsolatból, ha már megvan a másik tuti befutó.

2018. okt. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!