Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira féltékeny tipus vagyok, hogy néha én is alig bírom ki magamat, ha féltékeny vagyok a barátomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az első pasimmal vagyok együtt 9 hónapja és nagyon jól működik a kapcsolatunk.Nem csalt még meg soha, csak nagyon sok a csaj ismerőse.Szinte mindenki akivel beszélget,találkozik... csaj.Nagyon érzékeny lélek,én is az vagyok.Tudom h nem csalna meg soha és mondogatja is nekem, de én minden egyes csajra féltékeny vagyok. :S Rettenetesen ideges vagyok ilyenkor(nem kiabálok,nem mutatom ki, csak magamban tartom,de így rettenetesen nehéz). Ismerem a volt csaját és láttam is őket amikor még együtt voltak. Ő nekem az egyetlen akit imádok és mindent megtennék érte.Túlságosan is fontos nekem. Még a legjobb barátnőmre is féltékeny tudok lenni,ha vele beszél. Mit tegyek h ne ,legyek sík ideg és szomorú ha egy nő nemű emberrel kommunikál?
2008. nov. 4. 19:14
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Kezdetben szerintem minden kapcsolatban "normális" a féltékenykedés, de 9 hónap már elég sok idő, neked nem sikerült "túltenned" magad ezen a dolgod, nálam ez azt jelenti hogy nem bízol meg a párodban. a későbbiekben szerintem ez gondot fog okozni. Próbáld túltenni magad, mert a kapcsolatod rovására mehet!

sok sikert!

2008. nov. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hm...igazából nekem a párom ilyen...

Hogy mit tegyél? nézz kicsit magadba! miért van Veled ez a srác? ha megakarna úgy is megcsalna...s ha megakarja úgyis megteszi...ha féltékenykedsz ha nem...ezen kivül ha megakarná tenni nem lenne semmi értelme tehát, fölöslegesen stresszeled magad.

Nekem a párom olyan mint Te...hát elég nehezen viselem. Tegnap adtam ultimátumot neki, több mint egy év után...már a legjobb haverjára is féltékeny, akivel összefutottam az utcán...és nem csak...aztán kivel hol merre, miért...és hidd el, nagyon nehéz a másik félnek...állandóan azt érezni, hogy nincs bizalom, pedig semmit nem követtem el. kicsit kiábránditó, és mondtam neki, hogy igy eltaszit magától.

Mikor rád jön a "roham" egyszer gondold át, van e okod féltékenykedni, s csak utána raktározd el magadban...

Ezenkivül kérheted a segitségét, úgy hogy megmondiod, ne haragudjon rád, mikor ilyen pillanatodban vagy, nem elvesziteni akarod, sem magadhoz láncolni, csak nagyon fontos neked, és öleljen át.

Ne feledd minden kapcsolatban kell legyen bizalom.

Üdv 18 éves lány

2008. nov. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!