Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érintene ha a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintene ha a párotoktól 17 év házasság után semmit nem kapnátok a szülinapotokra?

Figyelt kérdés
Kérdésem inkább nőkhöz szól !!

2018. okt. 7. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Megvette magamnak amit akartam.
2018. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+m
2018. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Gondolom akkor 16 év után se kaptam semmit,meg előtte se.Ha ilyen tirpák,nem is lenne a férjem.Ha csak véletlenül elfelejtette,nem csinálnék gondot belőle ha pótolja,mert a múltkor én is elfelejtettem egy szülinapot,annyira tele volt a fejem mindennel. N
2018. okt. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Ne haragudj, kérdező, de kizártnak tartom, hogy egyik pillanatról a másikra vált ilyenné. A kérdésre válaszolva: először is, ahhoz, hogy én nőként házasodásra adjam a fejem, ahhoz nagyon nagy és különleges dolognak kellene történnie (nem vagyok az a hanyatt-homlok szerelembe esős fajta), így aztán valószínűtlen, hogy utána egy ekkora sokkot okozó változásnak lennék szemtanúja, urambocsá' szenvedő alanya. Viszont mivel egyébként túlérzékeny vagyok, a figyelmeztető jeleket hamarabb kiszúrnám, és ha látnám, hogy valószínűleg ilyen fokú közönyösségig, és egymás MELLETT való élésig fajulnak majd a dolgok (egymásSAL való élés helyett), már sokkal hamarabb lapátra tettem volna őkelmét.
2018. okt. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem szeretem a meglepetéseket (de minden ember mást szeret)
2018. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
10 év házasság után a 30. Szülinapom délután fél kettokor jutott eszébe, ugy, higy hajnaltol ugyanazon a munkahelyen dolgoztunk, reggel együtt keltunk, stb. Hozott efy csokor virágot, mikor fény gyult az ágyában. Inkább ne tette volna. Kitorolhette volna vele a seggét. Soha nem fogom elfelejeteni. Ez is egy szeg a kapcsolatunk koporsojába. Én hatalmas, 3 napos ottalvos bulit szerveztem neki a barataival a 30.-ra. Aminek az vokt a foganatja, hogy össze melegedett egy exével... :D
2018. okt. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne. Én mindig is hülyeségnek tartottam a születésnap megünneplését. A születésem nem az én érdemem, hanem az anyukámé.
2018. okt. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert nem volt ilyenben részem, de biztosan rosszul, ha a helyedben volnék.
2018. okt. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten olyanok vagyunk, hogy már nehéz olyan ajándékot venni meglepetésnek aminek igazán örülne a másik. Ezért közösen vásárolunk valamit, vagy csak elmegyünk vacsorázni. Az ajándéknak már nincs olyan nagy jelentőssége inkább az együtt ünneplés a lényeg.
2018. okt. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!