Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkezdtük a barátnőmmel 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkezdtük a barátnőmmel 2 hónapja a szexet. Az a baj, hogy a barátnőm bejelentette, ő erre nincs kész. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
eleinte neki is fájt... de később már élvezte meg minden és mondogatta ő sokszor h nemkívánja meg ilyenek de tegnap bejelentette h neki ez nem megy aztmondta h "én erre nemvok kész" nemtudom mit tegyek mert nagyon szeretem de már elkezdtük és nekem nagyon rossz lenne abbahagyni a szexet. vagy lehet h én vok a rossz az ágyban?de ő is elélvezett meg nagyonélvezte de akkor nemtudom mi lehet a baj. velem van a baj? vagy mit csináljak? 16évesek vagyunk mind2en
2008. nov. 4. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:

kérdezz rá hátha van vmi komoly mögötte. ülj le vele megbezsélni, hogy akkor mért is ment bele hogy csináljátok.

am sztem ha tényleg szereted megérted,és fel tudod adni miatta a szexet vmennyi időre,ha ő ezt szeretné, de mindenképpen am bezsélj vele

2008. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
aztmondja h ő sem tudja h akkor miértkezdük el azthitte h jólesz meg minden de mégsem, de aztmondta h petting úgyanúgy lehet meg minden... de akkor nemértem h szex miértnem a szűz lányoknál még értem de most őő már nemaz:S és nemtudom h mivan...:S
2008. nov. 4. 19:31
 3/7 A kérdező kommentje:
aztmondja h semmi örömét nemleli a szexben...
2008. nov. 4. 19:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú ez necces, valószínűleg eddig sem élvezte, csak látta h neked tetszik, és nem akart elkeseríteni.

Ha így akarja és szereted, akkor várjatok.

De nem nagyon értem, sztem eleinte a legtöbb lánynak kellemetlen...tanulni kell

De az is furcsa, h te nem vetted észre h nem élvezi...

2008. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam (ffi),mert rossz tapasztalataim voltak.Kellett valaki,aki rávezetett a dolgokra, és megmutatta,hogy valóban miről is szól ez az egész.Beszélgess vele, légy türelmes,ezzel segíthetsz a legtöbbet.
2008. nov. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az is lehet, hogy azt hitte, hogy készen áll, és talán fizikailag úgy is volt, de így idővel rájött, hogy lelkileg nem volt felkészülve, és megbánta. Nem azért, mert te rossz voltál, ilyen idős korban az ember annyi érzelmi válságon megy át, meg néha felnőttnek érzi magát, néha meg kislánynak. Lehet, hogy ami egyik nap jó ötletnek tűnik, másnap már nem. Vagy egyszercsak felébred melletted, és rájön, hogy úristen, hiszen ő még kicsi és nam akar felnőni, mit is keres itt? Ez előfordulhat, de lehet más oka is. Te ismered (remélem) a lelkét is, próbálj rájönni, hogy ilyesféle bizonytalankodásról van-e szó, és ha így van, hagyd a szexet, és próbálj segíteni neki, állj mellette! Legyél vele türelmes és megértő! Idővel visszajöna a kedve!
2008. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az ucsó válaszadónak igazavan abban h a barátnőm nagyon ilyen h egyiknap eztmondja másiknap meg az ellenkezője,de én is azértvagyok bizonytalan mert élvezte csak van egy ilyen "pánikbetegsége" és fél mindentől.. pl.: h terheslesz mikor ezmiatt extrán védekezünk és így ő is annak az esélye h teherbeessen szinte 0.
2008. nov. 4. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!