Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól érzem, hogy irreális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól érzem, hogy irreális elvárás ez a férfiak felé?

Figyelt kérdés

Munka után én irodalmat olvasok, nyelvet tanulok, edzek, elsajátítok egy új receptet és nem szeretem pocsékolni az időmet, csak úgy tudom álomra hajtani a fejemet, ha valami értékteremtő tevékenységet csinálok aznap.

Eddig minden párom azt csinálta, hogy munka után belustult, szörfölt a neten, hülyeségeket nézegetett, esetleg elment edzeni és nem nagyon voltak nyitottak mikor próbáltam motiválni őket a közös tanulásra.

Azt vettem észre magamon, hogy egyre jobban idegesít, hogy ilyen "lusták". Azután belegondoltam, hogy lehet én vagyok az egyedül, aki ennyire belemerül délutánonként a tanulásba? A legtöbb ember délután egy kis testmozgáson kívül nem csinál semmit és nekem vannak torz elképzeléseim, hogy ki kéne használni a lehetőségeinket? Félreértés ne essék, tényleg nem nézek le senkit, csak meg akarom tudni, hogy én vonzok ilyen laza férfiakat vagy egyszerűen ez a norma és az én életvitelem a ritkább?


2018. okt. 8. 00:12
1 2 3
 1/30 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
15%
Én ezt pont inkább nőknél tapasztalom. 8, 10, 12 óra meló után összeesnek, punnyadnak, növesztik az úszógumikat, maguk elé kapják a vödör fagyit, vagy a családi méretű zacskó chipset, de még unszolásra sem képesek lekocogni velem egy röhejes 3 kilométeres távot, vagy hétvégén bejárni a budai hegyeket. Majd a fehér lovon érkező pasika megmenti őket, nekem csak egy régi, szürke Pözsóm van per pillanat.
2018. okt. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Reális elvárás, hogy ne legyen lusta. Nem reális viszont azt gondolni, hogy ugyan annak kell pihentetni, szórakoztatni, mint téged.

Nem tudom mi a munkátok, de lehet őket ez teszi üresjáratba. 8-16 óra megfeszített figyelem után én sem állnék neki tanulni, ahogy kubikolás után sem megyek le gyúrni vagy futni. Vagy az ellenkezőjét csinálom amit csináltam vagy nézek ki a fejemből vagy alszom. Engem ez pihentet.

32/f

2018. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, hogy túl nagyok az elvárásaid, illetve az, hogy más az érdeklődési körötök.

A nyelvtanulást teljesen megérteném, illetve biztos tudnál még olyat mondani, amit közösen csinálnék.


Én is örülök, hogy ha valami motivál és csinálod, viszont minden nap nem lesz olyan aki ezt vállalja. Pihenni mindenkinek kell, és nem biztos, hogy mindenkit pihentet az, hogy ha mondjuk fizikai, vagy agyi munka után még elkezdesz tanulni.

Ugyancsak nem várnám el, hogy mondjuk megtanítalak egy számítógépet összerakni, esetleg felépíteni egy hálózatot, vagy telepíteni egy kamerarendszert, vagy hogy a saját autódon megcsináld az olajcserédet..


Ezeket amit leírtam nem így tanultam meg mondjuk én sem, hogy minden nap munka után leültem, és elkezdtem tanulgatni. Idővel rám ragadt, de ezzel a módszerrel amit leírtál biztos, hogy nem ment volna.

2018. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is ilyen volt az élettársam. vagyis rosszabb. gyakorlatilag nem hagyott tanulni, azt szerette volna, ha állandóan vele tv-zek esténként. Örülök hogy leépítettem, hamarabb kellett volna.
2018. okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
56%
A közös baxás oké lenne? Én is igyekszem hasznosan eltölteni a szabadidőmet, de az erős kicsit, hogy sosem lehetne melletted elvonulni és csak hesszelni egyet, mert mindig produktív tevékenységet kéne űzni.
2018. okt. 8. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem mindenki azt csinál,amit akar. Nem ugyanazokba a dolgokba találjuk meg az örömöt,nem kell a másikra ráeröltetni a dolgaid.
2018. okt. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
45%

Kicsit képezhetnéd még magad te szuperwoman, és akkor lehet, az ostoba általánosításról is leszoknál, tudor létedre.

Tipikusan az az ember vagy, aki végletekig el van telve önmagától.

De azért gyűjtsél még be férfiakat, hátha megtalálod azt a szerencsétlen pincsikutyát, aki körbenyal minden nap, hogy milyen okos vagy.

2018. okt. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem te vagy munkamániás. Nem tudsz pihenni, kikapcsolódni, kényszeresen pörögsz állandóan. Még akkor is, amikor nem kell.

A legtöbb ember hazamegy munkábòl és fáradt: ki akar kapcsolódni kicsit, ellazulni. Főleg, ha még szellemileg is leterhelt.


Az utolsó dolog ami érdekelne, az irodalom munka után. Ez nagyon önelégült, én műveltecske vagyok érzést áraszt belőled. Két hétig se tudnálak elviselni.

Ha annyira irodalmazol, olvasd el a Bibliában azt a részt, hogy mindennek megvan a maga ideje. Örök bölcsesség.

2018. okt. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
39%
Nem irreális elvárás, csak ehhez az kellene, hogy az értelmes férfiakkal is szóba állj.
2018. okt. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem azt várom el, hogy Hamvas Bélát olvasson velem, dehogyis! Hanem, hogy a saját érdeklődési körén belül foglalkozzon a dolgaival. Akarjon kicsivel több lenni minden nap, legyen benne jobbító szándék, mert enélkül mókuskerék az élet. Minden nap foglalkozzon kitartóan egy-két órát azzal, hogy fejlődjön. De megy egész délután és este az agyzsibbasztó Facebook és a TV, és nem tudom felfogni, hogy miért nem sajnál ennyi szabadidőt ezekre a dolgokra. Nem akarok házsártos lenni vagy megbántani, mert nem tudom, hogy én vagyok-e fordítva bekötve, nem látok bele más emberek hétköznapjaiba, mert csak a szüleimmel éltem együtt.
2018. okt. 8. 07:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!