Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből sejti hogy megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből sejti hogy megcsaltam az össze veszésünk után?

Figyelt kérdés

A férjemmel 1-1,5 éve elég rossz a viszonyunk leginkább anyagi cirkuszok mennek, igy kitalálta hogy az üres szóbát adjuk ki.. 2 hónapja komolyan össze vesztünk és kitalálta hogy haza költözik az anyjához.El is ment és rá pár napra aki kivette a szobát beprobálkozott amit hárítottam.Aznap feljött a párom és össze szedett még pár cuccot + teljesen kiboritott ezért bekopogtam a sráchoz hogy míg nem ér haza a barátnője, mégis benne lennék a dologban de teljes titokban tehát senkinek egy szót se. Majd kb 8 alkalommal voltunk együtt, mikor a férjem jött hogy beküljünk, megoldjuk együtt a problémákat. Időt kértem majd két napra rá felhivtam hogy jöjjön haza mert várom.Azóta a sráccal semmi kapcsolatunk nincs max megkérdezzük egymástól ki hogy van, meg köszönünk és ennyi.De a férjem gyanakszik hogy volt valami, okot nem adtam rá, nem szóltam el magam és csak 2en tudunk az egész aktusról. Akkor mégis mi alapján sejti hogy volt valami?

32N


2018. okt. 8. 15:57
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Amit ketten tudnak, már nem titok. Amúgy nem tudja, csak próbálkozik. Egyébként meg ribi vagy.
2018. okt. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Másképp viselkedtek.
2018. okt. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mikor 1,5 éve semmi szeretetet nem érzel, mindenért te vagy a hibás és jön valaki aki nőként bánik veled nem hiszem hogy ribi lennék hogy bele mentem, hisz ha szigorúan nézem együtt sem voltunk akkor mert ő fogta magát és kalap kabát elköltözött
2018. okt. 8. 16:03
 4/12 anonim válasza:
64%
Az anyjához. Nem egy jó kis cicamicához.
2018. okt. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%
#2 Miből sejthető?
2018. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Hát férjként b...álak ki mint macskát sz..ni.......ráadásul 8X?


Gerinctelen ri..c vagy!

2018. okt. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, már beindult a mentegetőzés, "össze szedett még pár cuccot + teljesen kiboritott ezért bekopogtam a sráchoz ". Még pár hét, és már meggyőzöd magad, hogy valójában a férjed hibája az egész. Csak addig kell alakoskodnod.
2018. okt. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
SZóval nőként bánt veled, amiért megqrt párszor? Nagyon jó! :D
2018. okt. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudja, tippel es felmerult a fejeben es miutan kerdezi az arcodbol, viselkedesbol probalja levonni a dolgokat.
2018. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

De, egy büdös ri.ngyó vagy. A srácnak van barátnője, neked meg tulajdonképpen férjed.

Szegények. Mármint nem ti a kanoddal. Elképzeltem, hogy a srác barátnője esetleg itt írt ki egy kérdést, hogy úgy érzem a pasim megcsal egy idősebb nővel, akivel együtt lakik és erre mindenki leféltékenypics@zza... Bármi megtörténhet. Velem is megtörtént, hogy a drága párocskám kefélt az albérlővel.

Említettem már, hogy rib...nc vagy?

2018. okt. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!