Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy friss kapcsolatom, ráadásul munkahelyi.


A probléma ott kezdődik, hogy a rossz tapasztalataim miatt sajnos nehezen bízok meg ujra valakiben..

Mindig mondja hogy neki én vagyok a fontos, a többi lány az csak barát, és nem úgy néz rájuk. Őszintének éreztem a szavait. Ennek ellenére, mégis rosszul esik amikor látom a munkahelyen hogy más csajokkal milyen jót nevetgél, hozzám meg oda se jön. Ezt nem értem.

Nem forditva kellene lennie? Szerintetek szégyell engem?


Munka utàn szoktunk találkozni. Állítólag komolyan gondolja velem.


Mit gondoltok vagy javasoltok nekem?


Nagyon köszönöm előre is!


23/L



2018. okt. 8. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
37%
Egy vagy a sok közül, de semmi extra, megdönt párszor, és ennyi is lesz a történet.. Minek ismerkedsz munkahelyen?
2018. okt. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Ne hallgass az első válaszolóra, ő a tipikus rinyagép, negatív pesszimista itt a gyk-n.


Attól, hogy együtt vagytok, miért akarod birtokolni és kisajátítani? Miért baj az neked, ha más lányokkal is jókedvű?


A probléma veled van. Súlyos önbizalomhiányban szenvedsz. Minek neked kapcsolat, ha még szinte esélyt se adsz a másiknak és máris a negatív éned jön elő, ha nem te vagy a központban?

Nem a múltból a rossz tapasztalataidból kéne táplálkozni. Pl. ha egyszer megcsaltak, akkor mindig azt fogod majd a következő pasiban is keresni, hogy na, ő vajon mikor fog megcsalni? Vagy miért is van veled?

2018. okt. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

35/F,én szerintem pont ez jelzi hogy veled komoly kapcsolatot akar.Ha veled is összenevetgélne,akkor mivel lenne jobb?

Bizony, jól írja a második hozzászóló.Kevés az önbizalmad.Az érthető, hogy a rossz tapasztalat miatt vagy bizonytalan.De ezen lehet változtatni.Mindenki megérdemel egy esélyt.

2018. okt. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Arra nem gondoltál, hogy nem akarja a munkatársak pletykáinak kitenni a kapcsolatotokat?


Voltam már én is hasonló helyzetben, és hidd el nem jó érzés, amikor a kolegák kíváncsiskodnak és megjegyzéseket tesznek rátok. :)

2018. okt. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem fontos az is, hogy te belül mit érzel, ő-e a te embered,

és látod -e rajta, hogy te meg az ő embere.

Aztán amúgy lehet, hogy azért szeretne ő még csajozni is , csak egy kicsikét az egóját fényezni meg élni pl, de közben meg elköteleződne amúgy melletted, csak lehet, hogy még erre nem áll teljesen készen, de még/már folyamatban van.

2018. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, teljesen igazatok van! Velem van a gond.

Ha tényleg így lenne hogy szeretne elköteleződni mellettem, akkor szerintetek milyen egy ideális nő, aki mellett a pasik el tudják képzelni a komoly kapcsolatot?

Addig az már leesett hogy adjak neki teret, és ne legyek féltékeny...ezen kívül?

Nem akarom elrontani.

Amúgy én sem akartam a munkahelyemen ismerkedni, de így alakult. Remélem, nem lesz ebből gond.

2018. okt. 9. 06:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!