Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet egyáltalán a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egyáltalán a kapcsolat, ha nem kedvelem a párom gyerekét?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. A jelenlegi párommal fél éve vagyok együtt, akinek van egy fia az előző kapcsolatából. 3 éves. Amikor még csak kezdett kibontakozni közöttünk valami, megkérdezte hogy állok a gyerektémához. Elmondtam neki őszintén, hogy nem szeretem a gyerekeket, sajátot pedig nem is akarok soha. Mindezek ellenenére beleálltam a dologba és próbáltam alkalmazkodni. Szó nélkül játszom vele, etetem, fürdetem, fogom a kezét, és kedves vagyok, a gyerek bír engem. Mégis szenvedek, mert néha egyszerűen kikészít idegileg a hisztivel, az éjszakai 4-5 ébredéssel, kiabálással. Ilyenkor fogom magam és inkább hazajövök (nem élünk együtt). Párom jókat nevet, mikor forgatom a szemem, kvázi együtt érez, de ez nem mehet így a végtelenségig. Amikor csak ketten vagyunk, minden tökéletes, ha ott a kisgyerek, egy darabig elvagyok (2-3 óra) aztán feladom a próbálkozást. Ki nem állhatom hogy matchboxok, masszív pelenkaszag, cumisüveg meg gyerekcuccok vesznek körül. Néha azt kívánom, bár sose ismerkedtünk volna meg. Ez nagyon felemészt, mert tudom hogy egy lelketlen ribi vagyok, amiért így állok a kisfiúhoz érzelmileg, pedig Ő semmiről nem tehet. Másrészt pedig szeretem a párom és nem szeretném elhagyni, de nem tudom hogy van -e így ennek jövője. Ti mit gondoltok erről? Változhat még a dolog?

(A dolgot megnehezíti, hogy anyuka nincs igazán jelen, ha vigyázni kell a gyerekre, babysitter teszi, párom meg nagyon szeretné ha lassan összeköltöznék.)


2018. okt. 8. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
34%
Nincs. Ennyire utalattal meg egy idegen gyerekhez se állnék, nemhogy a pároméhoz. Hagyd ott, jobb lesz nekik.
2018. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

*masszív pelenkaszag,


3 éves gyereknél?:D Szerintem életedben nem láttál 3 éves gyereket, hiába indítasz kamukérdést róla:D


Látod-látod, mindig van egy aprócska babánhéj:D

2018. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%

Nem. Nagyon gyerekes vagy még egy felnőtt férfihez, apához.

22N (anya)

2018. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is ez jutott eszembe, 3 éves gyerek már nem pelenkás, és nincs cumisüvege 😆


Amúgy meg ez így esélytelen, sosem fog működni, kár volt belekezdeni.

2018. okt. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
85%
Amikor kicsi voltam hasonló történt velem is. Apának volt egy barátnője és nem birt elviselni pedig semmit sem tettem ellene. Mivel nem tudott elviselni és látszott rajta Így egy idő után kezdtem énis megutálni és mondtam apának, hogy találkozzunk ketten amikor sikerül talizni, de a nő kiközösítve érezte magát nyilván így összeveszett apámmal ő megnekem állt hogy ott kell lennie a nőnek , mert hogy nem tett ellenem semmit és ellenséges vagyok. Nagyon bántott hogy olyan emberrel kell lennem aki utál a semmiért így aztán elhidegültem apámtól is. Egy gyerek máshogy él meg mindent. Nem elég hogy csonka családba nő fel, de akihez ragaszkodna, valamilyen oknál fogva vele sem lehet de még nem is szeretik pedig semmit nem csinál csak létezik. A gyerek megérzi ha valaki nem birja hidd el. És nagyon fájdalmas lelkileg. Muszáj elfogadnod, hogy a párodnak van egy gyereke ami egy egész életre szól szvl ha szereted a párod annyira akkor elfogadod és nagyon gyorsan probálsz változtatni vagy ha nem a gyerek megszívja és ha az apa ragaszkodik a gyerekéhez (ami lenne a természetes) és te ezt nem fogadod el akkor meg a kapcsolatotok fog rá menni. De addig semmiképp ne költözz vele össze amig nem tudod a gyerekét elviselni.
2018. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
1# vagyok: az enyém 4 éves koraig volt pelenkas es nem, nem beteg, egyszerűen ragaszkodott hozza :-D
2018. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Feldmár András fia anno 4 éves koráig pelenkát viselt. De ez nagyon ritka eset, 1000-ből 1 kb. Ez kamu kérdés.
2018. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem nem fog működni. Te jöttél össze gyerekes pasival, akkor gyerekkel fogadd el!
2018. okt. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

En se kedvelnem,csak akkor,ha pl 17 eves lenne. De akkor meg az apjaval nem jottem volna ossze :D

N/33

2018. okt. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog működni. Folyton a gyerek miatt fogtok veszekedni, és felőrli a kapcsolatot. Tudom, két barátnőmnél is ezt láttam, akik gyerekes pasihoz mentek feleségül.
2018. okt. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!