Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a párom nem engedi, hogy vörösre fessem a hajam?

Figyelt kérdés
Tetszik a vörös hajszín és szerintem jól is állna ( a fodrászom is mondta) világos bőröm van szeplőkkel és kék szemmel. Eredetileg barna hajam van, szeretem is, de most megtetszett a vörös. Ilyesmi árnyalat, mint ami ezen a képen jobb oldalon van: [link] De a pasim nem engedi, hogy befessem, mert szerinte qrvás. Neki valamiért az a mániája, hogy az összes vörös hajú nő qrva ezért utálja ezt a színt. Szerintem ez gyerekes viselkedés, és nincs igaza, mert nem a hajszín határozza ezt meg, de nagyon szeretem és nem akarok vele ilyen hülyeségen vitázni viszont tudom, hogy szívem joga a külsőmmel azt tenni amit akarok. Mégsem akarom, hogy utánna rólam is ez legyen a véleménye, hogy engem is qrvának tartson a hajszínem miatt. Szerintetek mivel tudnék változtatni a véleményén?

2018. okt. 8. 22:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%

Itt a legnagyobb baj, hogy engedélyt kérsz. Gondolom, igazából kislány vagy még (ha nem, a helyzet még rosszabb). Anyukád megengedi? Akkor festesd be.

A barátod meg elég zsarnokoskodó, akitől jobb lenne megszabadulni.

2018. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Meghunyászkodsz mint egy kutya, vagy elkezdesz nőként viselkedni. Nekünk itt oly mindegy :D
2018. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Kezdjük ott, hogy nem kérek ilyenre engedélyt. Szabad ember vagy, szabad gondolkodással. Szerintem ne függj tőle, mert idővel rosszabb lesz.
2018. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Soha nem kérdeztem meg, h befesthetem-e a hajamat a férjemtől. Voltam szőke, vörös, padlizsán. Azt sem természetesen, h milyen stílusú, hosszúságú legyen. Érdekes módon mindegyik tetszett neki, soha egy rossz szót, illetve nem tetszést nem mondott, h esetleg qurvás, vagy más butaság/bunkóság. Én jól éreztem magam vele, neki meg állítása szerint mindenhogy szép vagyok. Mondjuk, ez enyhén túlzás, de ráhagytam. :)
2018. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
10%
Igaza van, ez tényleg elég közönséges, hivalkodó, olcsó szín. Inkább örülj, hogy odafigyel arra, hogy ne egy olcsó nőnek tűnj.
2018. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%
Nekem vörös hajam van, festett, de ilyen olcso sotetpiros festesre soha nem biztatnek senkit, aki vörös akar lenni. A fodraszod nagyon gyulolhet valamiert.
2018. okt. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
98%

Nem a hajszíntől lesz vki qurvás...

Ezek szerint - ha már sztereotipizálunk -, a szőke nők meg mind buták. Ugye, hogy nem. Akkor kérlek ne írj butaságokat.

2018. okt. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 hollófernyiges ***** válasza:
5%
Igaza van, ez rém ronda.
2018. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%

Ezrk után csakazért is befesteném. Nekem rézvörös a hajam, a pasid szerint akkor ótvar nagy kva lehetek 😂😂😂


29n

2018. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
98%
szakits,a saját érdekedben max a tulajdona vagy.. Ha befested összever? Nálunk is igy kezdődött aztn már a fésü is mumus volt meg fürdés is h másnak mosom,összevert mikor felvettem a rongyot amit ő vett nem engedett dolgozni,nem mehettem boltba mert osszefekszem a pénztárossal aki amugy nő volt a rokonaimra féltékeny volt.. Stb. szakits..
2018. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!