Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Naponta többször kívánom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta többször kívánom a sexet, a feleségem meg nem, mit lehet tenni? . (többi lent)

Figyelt kérdés
Állandóan be vagyok indulva, naponta többször kívánom a sexet. A feleségem meg az utóbbi 1-2 évben mindig valami kifogást keres, hogy miért nem. Vagy rosszúl érzi magát, feje fáj, hasa fáj, megjött stb.... szeretnék valami sexuális játszadozást is, de ő ezt már csak hallás ból is elutasítja. Nagyon-nagyon szeretem őt, de hiányzik az igazán jó sex... Megcsalni eszembe sem jutott, mert ő sz életem párja. Önkielégítés az nem téma.Mit lehet tenni ilyenkor?

#szex #szerelem #gyengédséd
2018. okt. 9. 06:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Neki mennyire volna igénye? Mert igazából úgy tűnik, hogy semennyire sem, ez pedig nagy baj.
2018. okt. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát sajna havi egyszer-kétszer elég neki. Pedig a házasságunk elején nagyon jó volt.
2018. okt. 9. 06:38
 3/17 anonim ***** válasza:
76%

Azt tudod csinálni, hogy szépen ráülsz a jobb kezedre, megvárod, míg zsibbad, akkor olyan, mintha más csinálná neked. Ha véletlenül antidepresszánst vettél be előtte, akkor olyan, mintha más csinálná nem neked. Ha ez van, akkor gyorsan be kell venni egy xanaxot, attól olyan lesz, mintha más csinálná másnak, de téged nem érdekel, így ott tudod hagyni eme tevékenységet és megbeszélni a feleségeddel, hogy van-e amit másképp kéne csinálnod, mert ez hosszú távon neki, neked és a kapcsolatnak is rossz. Próbálj kialkudni valamit, ami mindkettőtöknek oké.

32/f

2018. okt. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Szexológust, pszichológust, házassági tanacsadót felkereshettek, ha mindketten akartok javítani a helyzeten. Kivéve ha van valakije melletted, de akkor valószínűleg úgyis elutasítja a házasságmentés gondolatát.
2018. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nincs senkije, mert érzelmi szinten a szerelem legmagasabb fokán vagyunk. Csak a testi kapcsolat halványodott el, vagyis lassan eltűnik teljesen
2018. okt. 9. 06:57
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a feleségedet, mi a baja veled. (Vagy épp mi baja saját magával) Ez a legegyszerűbb. Mi idegenek csak találgatni tudunk.
2018. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
És ez őt nem zavarja?
2018. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

5 *mert érzelmi szinten a szerelem legmagasabb fokán vagyunk.


Az a fránya banánhéj megint:D


Egyáltalán tudod mit írtál le? érted is? érzed is?:D volt egyáltalán valaha egyszer is részed ilyenben?:D


Szerintem soha és fogalmad nincs mit jelent:D

2018. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem szed fogamzásgátlót?

Szokott ilyen mellékhatása lenni, hogy teljesen odavágja a libidót.

2018. okt. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azóta nem kívánom annyira, elvagyok kb. én is a havi 2-3mal ha nincs több is...


Egyrészt amióta 3 műszakos vagyok, már most eléggé is ki vagyok általában purcanva. De ami a fő bajom, sokat gondolkodtam én is miért van ez, de végülis tudom... A párommal rengeteget veszekedtünk, s általában arról, hogy nem áll ki mellettem a családjával szemben. Ez nagyban hozzájárult úgy érzem. Mert ne csak akkor legyen férfi, ne csak az ágyban. Amikor meg szükségem lenne a támogatására, akkor szarban hagy. Onnantól kezdve eléggé beritkult. Nekem sem kellett a dolog nagyon. Szeretem, nem fordult meg a fejemben semmi, hogy mással vagy ilyenek... Pláne ha rossz lelkiállapotban vagyok, senkihez sincs kedvem, de szeretem és nekem nem kellene más. Nem értette amúgy, hogy függ ez össze, hogy ott nem áll ki értem, miért nem akarom ha éppen jól vagyunk. Hát mert én nem felejtek. S mindig volt alkalom később, amikor megint nem jött neki össze az értem való kiállás.

Nekem ez a legrombolóbb dolog. Szerintem ez is javulna, ha ő is változtatna ebben.

De ha nem érti az összefüggést sem... Pedig már mondtam neki. Nekem is hiányzik az olyan együttlét, amikor felszabadult vagyok és nem kattog az agyam közben.


Arra akartam kilyukadni, hogy lehet, hogy lelki bajai vannak. Csak ő lehet nem mondja el úgy mint én a férjemnek.

Általában szerintem az a baj, ha amúgy szeretik egymást a felek.

2018. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!